Rootsuz Sony cihazla PC üzerinden kod nasıl eklenir?

bünyamin3883

Decapat
Hayırlı günler arkadaşlar, PC üzerinden Android telefonda Build. Prob dosyasına 2 satır kod ekleyeceğim. Fakat rootsuz bir şekilde PC kullanarak yapılabilir mi? Cihazım Sony olduğu için Bootloader açtığım zaman DRM Key'lerim gider. Bunu istemiyorum, camera2API'yi etkinleştirmek için Build. Prob ekleme yapmam lazım. Rootsuz bir çözümü var mı? Teşekkürler.

Hayırlı günler arkadaşlar, PC üzerinden Android telefonda Build. Prob dosyasına 2 satır kod ekleyeceğim. Fakat rootsuz bir şekilde PC kullanarak yapılabilir mi? Cihazım Sony olduğu için Bootloader açtığım zaman DRM Key'lerim gider. Bunu istemiyorum, camera2API'yi etkinleştirmek için Build. Prob ekleme yapmam lazım. Rootsuz bir çözümü var mı? Teşekkürler.
Yapılamaz, ben de Huawei P40 Lite'a bunu yapmak çok uğraştım ama ikimizinde değiştirmek istediği dosya ROOT dizini üzerinde. Yani root olmadan root dosyasına da erișilmediği için imkansız. Benim telefonumda RAW çekim yok, bu yüzden Camera2 API'yi etkinleștirerek bunu yapmaya çalıştım fakat olmadı.

Yapılamaz, ben de Huawei P40 Lite'a bunu yapmak çok uğraştım ama ikimizinde değiştirmek istediği dosya root dizini üzerinde. Yani root olmadan root dosyasına da erișilmediği için imkansız. Benim telefonumda RAW çekim yok, bu yüzden camera2 API'yi etkinleștirerek bunu yapmaya çalıştım fakat olmadı.

İmkanı yok demek :/ neyse bakalım şu camera2API'yi açık getirseler ne olurduki.

Yeni konular

Geri
Yukarı