Diğer Rotring Rapid Mekanik Kurşun Kalem, Siyah, 0.7 Mm 60 TL

Makaleler
6
Daha fazla  
Şu anda %50 indirimle Amazon'da 60 TL'ye satılıyor. Bu fiyata alınır.

1710343328763.png

Sepete eklenmiyor şu an için.

Piyasa içerisinde çok daha fazla fiyata satılıyor, yorumlara baktığımda da gayet kaliteli ve rahat kullanımı olduğuna rastladım. Alınabilir.
Bu kalemi 7 yıl kullandım sadece yazısı silindi. O kadar rahat bir kalem ki. Bir kere bile bana mısın demedi. Basma yeri kaybolduğu için emekli ettim kalemi. Emektar kalemim ya. Almak isteyen varsa kesin alsın.

Bu kalemi 7 yıl kullandım sadece yazısı silindi. O kadar rahat bir kalem ki. Bir kere bile bana mısın demedi. Basma yeri kaybolduğu için emekli ettim kalemi. Emektar kalemim ya. Almak isteyen varsa kesin alsın.
Açıkcası yorumlarda da çok rahat olduğunu görmüştüm ve baya bir met edilmişti kalem lakin siz de söyleyince şaşırdım, siparişi vermiştim beklemekteyim gelmesini umarım herkesin söylediği kadar vardır.

Açıkcası yorumlarda da çok rahat olduğunu görmüştüm ve baya bir met edilmişti kalem lakin siz de söyleyince şaşırdım, siparişi vermiştim beklemekteyim gelmesini umarım herkesin söylediği kadar vardır.
Pişman olmazsınız. Şuan Pentel Graphgear 1000 kullandığım için yenisini almadım. Şuan kullandığım kalemi kullanmasam kesin yine Rotring alırdım.

Geri
Yukarı