Çözüldü RPC Hizmetine Bağlanılamıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Arocyn

Hectopat
Yer
Burdur Krallığı
Resimdeki sorunu alıyorum. Driver'i anakartın sitesinden yükledim sıkıntı yok aygıt yöneticisinden de baktım. Ama ses ayarlarını yapabileceğim bu uygulama açılmıyor. Yabancı forumlara baktım sonuç oralarda da yok. Google üzerinde de bayağı araştırma yaptım hiçbir sonuca ulaşamıyorum.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (2).png
    Ekran Görüntüsü (2).png
    33,2 KB · Görüntüleme: 1.820
CMD'yi yönetici olarak başlatıp bunu yazın; WSreset.exe, bu windows store'u resetleyecektir. Islemden sonra yeniden başlatmayı unutmayın.
İnternette hata kodunu araştırdım aynı sonuca ulaştım denedim ama malesef devam etmekte. Başka uygulamalarda da yaşayanlar varmış.

Merhabalar bende de aynı sorun var. Ayrıca Realtek Driver'ı yüklü olmasına rağmen aygıt yöneticisinde gözükmüyor. Bilgisayardaki ses yürütücülerinden hiç ses gelmiyor.(Kulaklık, Hoparlör)

Adsız.png

Merhabalar bende de aynı sorun var. Ayrıca Realtek Driver'ı yüklü olmasına rağmen aygıt yöneticisinde gözükmüyor. Bilgisayardaki ses yürütücülerinden hiç ses gelmiyor.(Kulaklık, Hoparlör)

Eki Görüntüle 647611
Bende çözmüş değilim hala sanırım çözümsüz. Bir kaç aya format atacağım o zaman düzelir diye umuyorum. Bu arada kullandığınız anakart modeli nedir acaba?

Anakart modelim ASUS ROG X570-F. Çok acayip bir durum var. PC ilk açıldığında ses öğeleri normal gözüküyor. Hiçbir sıkıntı yok. 10 dakika sonra birden ses kesiliyor. Virüsten şüpheleniyorum?

Anakart modelim ASUS ROG X570-F. Çok acayip bir durum var. PC ilk açıldığında ses öğeleri normal gözüküyor. Hiçbir sıkıntı yok. 10 dakika sonra birden ses kesiliyor. Virüsten şüpheleniyorum?
Virüsün öyle bir şey yapacağını sanmam ama rahat etmek için Kaspersky gibi programlar 30 gün ücretsiz lisans veriyor. Onlarla tarayabilirsiniz.

😁 Antivirüsüm Kaspersky. Taratma yaptırıyorum tekrardan. Sadece ikimizdemi var bu problem anlamadım gitti gerçekten. Çok can sıkıcı bir durum 😤
İnternette buldum bir kaç yerde hatta yabancı forumlarda da baktım sorunun çözümü diye sunulmuş bir şey yok. Yaşayanlar az da olsa var. Herhalde biz seçilmiş kişiler oluyoruz bu durumda. 😂

Geri
Yukarı