Çözüldü RPCS3 TLOU Ses bozulması

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ensareis

Hectopat
Makaleler
17
Herkese merhaba. Yakın zamanda The Last of Us indirdim. Sinematikte bir sorun yokken seste bozulmalar vardı. En güncel Patch indirdim. Ayarları falan da ayarladım. Yani güncel Patch yükle falan demeyin. Video aşağıda:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şimdiden teşekkürler.

Çözüm
Intel Core i5-3450
AMD Radeon RX 560
16 GB RAM
Oyunu açınca zaten işlemci kullanımı %100'e fırlıyordu. İlla yeni işlemci mi almam lazım oynamam için? Ya da başka bir çözümü var mı?
Baska cozumu yok maalesef, o islemci oldukca yetersiz.

Daha iyi bir deneyim icin, Playable oyunlar etrafinda dolas. GoW 1-2, Demon's Souls gibi.

Intel Core i5-3450
AMD Radeon RX 560
16 GB RAM
Oyunu açınca zaten işlemci kullanımı %100'e fırlıyordu. İlla yeni işlemci mi almam lazım oynamam için? Ya da başka bir çözümü var mı?
Baska cozumu yok maalesef, o islemci oldukca yetersiz.

Daha iyi bir deneyim icin, Playable oyunlar etrafinda dolas. GoW 1-2, Demon's Souls gibi.

Çözüm
Başka çözumu yok maalesef, o işlemci oldukça yetersiz.

Daha iyi bir deneyim için, Playable oyunlar etrafında dolaş. GoW 1-2, Demon's Souls gibi.

Zaten God of War yüklemiştim. Aslında bunu başkaları için (Orası da bende kalsın artık) istemiştim. Kendi bilgisayarımda çalıştırmama lazımdı bu yüzden. Çalışmaması kötü oldu. God of War oynayacağım. Çok teşekkür ederim yardımınız için.

Geri
Yukarı