RPG oyunu için tavsiyeler

Güzel gözüküyor. Bir de attığın 2. videodaki gibi yaratık etrafında dönerken nasıl gözüküyor?

Bu arada buradan güzel bir şeyler çıkmasını çok istiyorum şu anda :D yanınızda birkaç kişi daha olsaydı keşke. Tek yapamayacağın için değil, daha iyisini yapmanızı istediğim için :)

Orada aslında dönmüyordu, hit React animasyondu o onu değiştirdim. Ekip toplamak şu aşamada istemiyorum hem güvenim hem de 9.sınıf öğrencisiyim o yüzden tek takılmak istiyorum şimdilik.

Orada aslında dönmüyordu, hit React animasyondu o onu değiştirdim. Ekip toplamak şu aşamada istemiyorum hem güvenim hem de 9.sınıf öğrencisiyim o yüzden tek takılmak istiyorum şimdilik.
Vurdukça yer değiştirdiğini fark ettim ama cümleyi uzatmak istemedim. Sonuçta demek istediğimi anlamışsındır. Hiç çok hedefle denedin mi? Sağa sola dönme olayını merak ediyorum.

Hocam en büyük avantajınız şu: Siz de bir oyuncusunuz, paragöz bir firmanın sahibi değil. Yani bu türdeki oyunları oynayarak eksiklikleri tespit ederseniz gerisi kolay olacaktır emin olun.
CPR'in de başarılı olmasının sırrı tam olarak yazdığınız şey zaten. Adamlar başladıkları ilk oyunu bile revize ettiler beğenilmedi diye. Düşünsene bütçen olmadan 1 oyun yapıyorsun ve bu oyunu sonra tekrar yapıyorsun. Nasıl risk ama :D
Daha denemedim ama deneyeceğim. Toplu savaşın videosunuda atarım.
Beklemedeyim. Şöyle güzel bir şey çıksın da Steam'dan alalım hemen.

Cpr'in de başarılı olmasının sırrı tam olarak yazdığınız şey zaten. Adamlar başladıkları ilk oyunu bile revize ettiler beğenilmedi diye. Düşünsene bütçen olmadan 1 oyun yapıyorsun ve bu oyunu sonra tekrar yapıyorsun. Nasıl risk ama :D.

Beklemedeyim. Şöyle güzel bir şey çıksın da Steam'dan alalım hemen.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
yeni video, düşman scripti toplu savaşlar için uygun değil maalesef, yapay zeka hak getiriyor. Kan efektini de açmayı unutmuşum:(Ama locked sistemi var ve düzgün çalışıyor. Yorumlarınızı bekliyorum

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
yeni video, düşman scripti toplu savaşlar için uygun değil maalesef, yapay zeka hak getiriyor. Kan efektini de açmayı unutmuşum:(Ama locked sistemi var ve düzgün çalışıyor. Yorumlarınızı bekliyorum
Bence diğer şeyleri şimdilik göz ardı et. Örneğin kan efekti ve yapay zeka. Ya da kombo bittikten sonra düşmana doğru dönme animasyonunu falan. İlk önce oyunun mekanik olarak temellerini oturt. Sen savaş hissiyatını çok güzel verdikten sonra birinin kanı önemseyeceğini çok sanmıyorum :D Zaten en kötü eklersin bir şeyler zor olmaz sonunda.
Bir kaç kere izledim videoyu. Kılıcın dediği takdirde alan hasarı vurması güzel. İlk başta bunu söyleyecektim zaten olsun diye ama varmış zaten. Kilitlenme sistemi hoş gözüküyor. Ama kendim denemediğim için kamera hareketlerini hala tam oturtamadım kafamda.

İlk olarak, item olayını halletmelisiniz. En önemli şey RPG oyunlarında. Ve oyunun akışı. Bir insan oynayınca oyuna bağlanmalı yoksa RPG sarmaz.

Geri
Yukarı