RTX 2060 bilgisayar toplama

Stxk

Centipat
Ryzen 5 2600 ya da Ryzen 3 3300X.
BIOSTAR B450MH 3200MHz (OC) DDR4 AM4 mATX.
Crucial Ballistix 8 GB 3000MHz DDR4 + 8 yıllık bilgisayarımdan kalma eski Kingston marka RAM.
550W 80+ PSU.
8 Yıllık bilgisayarımdan kalma 500 GB HDD.
Böyle bir bilgisayar düşünüyorum ekran kartı olarak da.
Palit GeForce RTX2060 Dual 6 GB 192Bit GDDR6.
Ya da.
INNO3D GeForce RTX 2060 Twin X2 6 GB 192Bit.

Tüm parçalar yeterli olur mu? RTX 2060 için bilen yazabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
PSU'nun marka-modeli nedir? Dandik ürünlere para vermeyin. Onun haricinde sistem güzel.
8 yıllık bilgisayarımdan kalma eski Kingston marka RAM.
Bu RAM'in DDR+ olduğunu, eğer DDR4 ise bile 300MHz olduğunu hiç sanmıyorum, DDR4 değilse takamazsınız zaten, DDR4 ve düşük frekanslı ise de sistemin performansını aşağı çekecektir.
Dual ve Twin modelleri biraz daha sıcak çalışıyor rakiplerine göre.

PSU'nun marka-modeli nedir? Dandik ürünlere para vermeyin. Onun haricinde sistem güzel.

Bu RAM'in DDR+ olduğunu, eğer DDR4 ise bile 300MHz olduğunu hiç sanmıyorum, DDR4 değilse takamazsınız zaten, DDR4 ve düşük frekanslı ise de sistemin performansını aşağı çekecektir.
Game Garaj dan alacağım için markası gamegaraj diye geçiyor hdd bir sorun çıkarmaz değil mi?

HDD sorun çıkarmaz. Gamegaraj PSU'lara da temkinli yaklaşmak lazım şimdilik.

KINGSTON 2 GB KVR1333D3S8S9 DDR3 1333 Mhz
Takılmaz mı şimdi yani

Evet, takamazsınız, zaten 2GB'mış. :) Takma imkanınız olsa bile pek bir katkısı olmazdı.

Yeni konular

Geri
Yukarı