RTX 2060 Cyberpunk'ta FPS düşüşleri oluyor

Hüseyin1224

Femtopat
FurMark test sonuçlarını görsel olarak ekledim. Studio sürücüsü kurulu, onu da söyleyeyim.

Sonuçlar diğer 2060 FurMark sonuçlarıyla karşılaştırıldığında sıkıntısız gibi ama Cyberpunk'ta şehir içinde, DLSS kalitedeyken, 1080p, Ultra, RTX kapalıyken, kalabalık ayarı da Full'ken 45 FPS alıyorum ve arada drop giriyor. 20 25 FPS oluyor. O zamanlar Studio sürücüsü kurulu değildi, onu da söyleyeyim. Oyunla alakalı bir sıkıntı mıdır yoksa ekran kartıyla mı bilemedim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    23,3 KB · Görüntüleme: 20
Son düzenleyen: Moderatör:

adanalihiyar

Centipat
Makaleler
10
Yer
Moer Karhen

kitty_assassin

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Fox River
Sisteminizin geri kalan özelliklerini de eklerseniz yardımcı olmaya çalışabiliriz.

Edit: Pardon resimde yazıyormuş.

Player_7659

Decapat
FurMark test sonuçlarını görsel olarak ekledim. Studio sürücüsü kurulu, onu da söyleyeyim.

Sonuçlar diğer 2060 FurMark sonuçlarıyla karşılaştırıldığında sıkıntısız gibi ama Cyberpunk'ta şehir içinde, DLSS kalitedeyken, 1080p, Ultra, RTX kapalıyken, kalabalık ayarı da Full'ken 45 FPS alıyorum ve arada drop giriyor. 20 25 FPS oluyor. O zamanlar Studio sürücüsü kurulu değildi, onu da söyleyeyim. Oyunla alakalı bir sıkıntı mıdır yoksa ekran kartıyla mı bilemedim.
Oyun optimizasyon konusunda çok dengesiz bir durumda ne yazık ki. Özelllikle Kalabalık Yoğunluğu ayarını en yüksek seçeneğe alınca şehirde araba kullanırken inanılmaz droplar gerçekleşiyor.

kitty_assassin

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Fox River
Bende de i5 9400F model işlemci var ve RTX2070 ile ultra ayarlarda tam olarak oynayamıyorum. Arada bazı ayarları ortaya veya düşüğe çektim. DLSS dengeli durumda şu an. Yaklaşık olarak işlemci performanslarımız aynı. Belki de ayarları bir tık aşağıya çekmeniz yararlı olacaktır. Ayrıca @Player_7659 arkadaşın da dediği gibi oyun henüz optimizasyon olarak bir dengeye kavuşamadı.

Yukarı