RTX 2060 Cyberpunk'ta FPS düşüşleri oluyor

BeepSheep

Hectopat
Yer
İstanbul - Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Kasa:

İşlemci: R5 3600
Ekran Kartı: Asus Dual RTX 2060
Ram: XPG Gammix 8x2 3000Mhz
SSD: Sandisk Ultra M2 NVMe
Anakart: Asus Prime B450 MK-II
PSU: Sharkoon SHP V2 650W
Kasa: Sharkoon TG4-RGB

Çevre Bileşenler:

Monitör: HP 24X
Klavye: Razer Blackwidow V3
Mouse: Logitech G502 Hero
Kulaklık: Steelseries Arctis 5
Meslek
Öğrenci
FurMark test sonuçlarını görsel olarak ekledim. Studio sürücüsü kurulu, onu da söyleyeyim.

Sonuçlar diğer 2060 FurMark sonuçlarıyla karşılaştırıldığında sıkıntısız gibi ama Cyberpunk'ta şehir içinde, DLSS kalitedeyken, 1080p, Ultra, RTX kapalıyken, kalabalık ayarı da Full'ken 45 FPS alıyorum ve arada drop giriyor. 20 25 FPS oluyor. O zamanlar Studio sürücüsü kurulu değildi, onu da söyleyeyim. Oyunla alakalı bir sıkıntı mıdır yoksa ekran kartıyla mı bilemedim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    23,3 KB · Görüntüleme: 38
Son düzenleyen: Moderatör:
Sisteminizin geri kalan özelliklerini de eklerseniz yardımcı olmaya çalışabiliriz.

Edit: Pardon resimde yazıyormuş.

FurMark test sonuçlarını görsel olarak ekledim. Studio sürücüsü kurulu, onu da söyleyeyim.

Sonuçlar diğer 2060 FurMark sonuçlarıyla karşılaştırıldığında sıkıntısız gibi ama Cyberpunk'ta şehir içinde, DLSS kalitedeyken, 1080p, Ultra, RTX kapalıyken, kalabalık ayarı da Full'ken 45 FPS alıyorum ve arada drop giriyor. 20 25 FPS oluyor. O zamanlar Studio sürücüsü kurulu değildi, onu da söyleyeyim. Oyunla alakalı bir sıkıntı mıdır yoksa ekran kartıyla mı bilemedim.
Oyun optimizasyon konusunda çok dengesiz bir durumda ne yazık ki. Özelllikle Kalabalık Yoğunluğu ayarını en yüksek seçeneğe alınca şehirde araba kullanırken inanılmaz droplar gerçekleşiyor.

Bende de i5 9400F model işlemci var ve RTX2070 ile ultra ayarlarda tam olarak oynayamıyorum. Arada bazı ayarları ortaya veya düşüğe çektim. DLSS dengeli durumda şu an. Yaklaşık olarak işlemci performanslarımız aynı. Belki de ayarları bir tık aşağıya çekmeniz yararlı olacaktır. Ayrıca @Player_7659 arkadaşın da dediği gibi oyun henüz optimizasyon olarak bir dengeye kavuşamadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı