RTX 2060 düşük FPS sorunu

• Konuyu başlatan XYR
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 8B

XYR

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba öncelikle, sorunum şu şekilde ekran kartım normalde YouTube üzerinden yapılan test videolarında daha fazla FPS değeri veriyor ve kart kullanımı düşük kısaca kendini yormuyor. Fakat benim kartımda hem FPS aşağı yukarı 10 düşük kullanımı da videoda bulunan diğer karttan oldukça yüksek. Bu da benim oldukça gözüme batıyor şimdi ben ne yapmalıyım cidden bir sorun var mı acaba? Ekran kartı güncellemelerini sorunsuz bir şekilde yapıyorum ancak Experience'dan. Acaba normal sitesi üzerinden mi yapmalıyım yoksa Experience'den devam mı edeyim? Cevap verip zamanını ayıran herkese şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba, öncelikle, sorunum şu şekilde ekran kartım normalde YouTube üzerinden yapılan test videolarında daha fazla FPS değeri veriyor ve kart kullanımı düşük kısaca kendini yormuyor. Fakat benim kartımda hem FPS aşağı yukarı 10 düşük kullanımı da videoda bulunan diğer karttan oldukça yüksek. Bu da benim oldukça gözüme batıyor şimdi ben ne yapmalıyım cidden bir sorun var mı acaba? Ekran kartı güncellemelerini sorunsuz bir şekilde yapıyorum ancak Experience'dan. Acaba normal sitesi üzerinden mi yapmalıyım yoksa Experience'tan devam mı edeyim? Cevap verip zamanını ayıran herkese şimdiden teşekkürler.

Hocam genelikle tek kanal 8 GB RAM gibi RAM'lar RTX kartlarını kısıtlar 16 GB çift kanal yapın ve BIOS güncelemeyi unutmayın arkadaşım da da 16 GB RAM vardı ancak yine FPS düşüktü BIOS günceledi FPS'i düzeldi bu hatayı her yerde arayın öyle ancak bulursunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı