RTX 2060 ekran kartından kıvılcım çıktı

KomutanLogar0

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Bugün bilgisayardan Uncharted oyununu açtığım zaman bilgisayar bir anda hiçbir uyarı ve koku vermeden kapandı. Ben de oyunun azizliğidir diyerek tekrar açtım ve oyunumu sorunsuz oynadım. Ancak az önce CS2'ye girdiğim zaman bilgisayar tekrar kapandı. Ben de geri açtım ve geri açtığım zaman ekran kartı fanlarımdan bir ses geldi ve en sonunda kıvılcım çıktı ve tekrar kapandı. Ne yapmalıyım? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler. İyi günler dilerim.
Not: Ekran kartım fotoğraftakidir (RTX 2060).

Dosya Ekleri

• 20240129_005429.jpg
    20240129_005429.jpg
    305,5 KB · Görüntüleme: 49
Bileşenlerde kalite sorunu yok, söz konusu elektrik olunca her şey birbirine bağlı olduğu için problemi tespit etmesi zor olabilir, ancak aklıma gelen bakılması gereken yerler bunlar.

Son çıkan PSU'lar hakkında da bilgim yok, ben en son 2021 22 gibi bilgim var. Bunun için açılmış konular varsa bakabilirsiniz.

Bileşenlerde kalite sorunu yok, söz konusu elektrik olunca her şey birbirine bağlı olduğu için problemi tespit etmesi zor olabilir, ancak aklıma gelen bakılması gereken yerler bunlar.

Son çıkan PSU'lar hakkında da bilgim yok, ben en son 2021 22 gibi bilgim var. Bunun için açılmış konular varsa bakabilirsiniz.
Tamam hocam çok teşekkürler.

Geri
Yukarı