RTX 2060 için Gaming Z vs ROG Strix

Makaleler
9
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
RTX 2060 Gaming Z ve Rog Strix modelleri arasında kaldım. Aslında Strix modelinde karar kılmıştım ancak Strix modelinin RGB'sinde hiç işçilik yok. Üst plakadaki Rog ambleminin ışığı yandan çıkıyor, fanların yanındakiler üstten çıkıyor falan. Yani Galax, Palit gibi işçiliksiz duruyor. Gaming Z modelinde bu sorun yok fakat o da iki fanlı ve RGB çıkışı bulunmuyor üzerinde.(RGB çıkışına 3 adet fanımın bağlantısını yapacağım) Kafam çok karışık hangisini seçmeliyim? Lütfen en ucuzu vs. demeyin kafama yatarsa 1000TL fazla gene veririm yeter ki gönül rahatlığıyla alabileyim.
375223
375224

Son düzenleyen: Moderatör:
Fan sayısından ya da RGB’den taviz vermek zorundasın. Görüntüye o kadar aldanma, Strix gayet güzel görünüyor. Fan olayını da çözersin. Palit ve Galax gibi işçiliksiz duruyor derken? Hiç Palit’in Super JetStream veya GameRock modellerine bakmadınız sanırım.

stix modelinde 60 65 derece görmüştüm maks z modelinde ise 70 e çıkıyor bu ışıklandırma uzay montaj yapmayacağın sürece pek bi estetik anlam kattacağını düşünmüyorum genede senin tercihin :)

RGB'ye göre "işçiliksiz" demekte komikmiş. Ben indirime girmesini bekledim uzun süre ROG'un. MSI olanı alabiliyordum fakat daha önceki servis tecrübemden dolayı yanaşmadım. Bence ROG daha güzel duruyor. Hangisini istiyorsan onu al, benim tavsiyem ROG'dan yana.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı