RTX 2060 ile 4 aylık ETH kazancı

Beyler her kartın bir kendine özel değeri var ben bunu anladım bugün. A'dan Z'ye tamamen farklı olmasa da değerler benzer lakin farklı oluyor. Kendi değerinizi deneme yanılma yoluyla buluyorsunuz illa. Arkadaşa bu konu için teşekkür ediyorum. Benim kaygım 60 derece sıcaklıkta %80 fan hızı ile ekran kartına herhangi bir şey olur mu diye merak ediyorum. Umarım olmaz. Ekran kartına bir şey olursa geçmiş olsun. Yurtdışından almıştım bir de.

Beyler her kartın bir kendine özel değeri var ben bunu anladım bugün. A'dan Z'ye tamamen farklı olmasa da değerler benzer lakin farklı oluyor. Kendi değerinizi deneme yanılma yoluyla buluyorsunuz illa. Arkadaşa bu konu için teşekkür ediyorum. Benim kaygım 60 derece sıcaklıkta %80 fan hızı ile ekran kartına herhangi bir şey olur mu diye merak ediyorum. Umarım olmaz. Ekran kartına bir şey olursa geçmiş olsun. Yurt dışından almıştım bir de.

Kasanın kapağı açılıyorsa aç onu da ayrıca fan hızı fanları bozmaz bozulsa bile kendin elinle çok rahat yaparsın.

@zimbabya07 @Shadow Ryzen cüzdan olarak ne kullanıyorsunuz? Ne önerirsiniz?

BtcTurk veya Binance, ben ikisini de kullanıyorum.

Hangi havuzda kazım yapıyorsunuz? Ben Nanopool ile denemiştim ama orada da en düşük çekme limiti 0,5 ETH olunca vazgeçtim. Böyle istediğim zaman çekebileceğim, limit koymayan bildiğiniz güvenilir bir site var mı?

Hangi havuzda kazım yapıyorsunuz? Ben Nanopool ile denemiştim ama orada da en düşük çekme limiti 0,5 ETH olunca vazgeçtim. Böyle istediğim zaman çekebileceğim, limit koymayan bildiğiniz güvenilir bir site var mı?
Binance var günlük yatırıyor, ama en iyisi Ethermine bana göre, Ethermine da tek ekran kartı ile kazıyorsan 2 hafta da bir yatıyor Rig ile kazarsan 1 hafta veya çok büyük rigin varsa günlükte yatıyor.

Geri
Yukarı