RTX 2060 ile 4K video oynatılabiliyor

Yahu sana oyunları ekran kartı oynatır. Nasıl 2060 takmanın bir anlamı yok, senin telefonda oynadığın Mobile oyunlar yüksek güç gerektirmez. Ayrıca telefonlarında GPU'su bulunur ancak konudan çok saptın. Benim ne demek istediğimi anlaman için yorumlarımı tekrar oku.

Düz dünyacı değilim ama halen 4K inç olarak farketmeyebilir ama cihaz donanımı ve pikselle göre oynayamayacağı düşüncesindeyim. Yani bilgisayarda açılan 4K ile telefonda açılan 4K dan çok daha az işlemci kullanıyor düşüncesindeyim yani test edebilirsiniz diğer türlü kaldıracağını düşünmüyorum eğer kaldırsaydı herşey fazla donanım gerektirmezdi.

Bir hafıza kartına telefonunuz 4K açıyorsa yükleyin ve telefonunuzda açın 4K desteklemiyorsa 1080p yükleyin. Açılmazsa telefonu direkt bağlayıp yükleyin. Tekrar açmayı deneyin.

Son düzenleme:
Düz dünyacı değilim ama halen 4K inç olarak fark etmeyebilir ama cihaz donanımı ve pikselle göre oynayamayacağı düşüncesindeyim. Yani bilgisayarda açılan 4K ile telefonda açılan 4K'dan çok daha az işlemci kullanıyor düşüncesindeyim yani test edebilirsiniz diğer türlü kaldıracağını düşünmüyorum eğer kaldırsaydı her şey fazla donanım gerektirmezdi.

Bir hafıza kartına telefonunuz 4K açıyorsa yükleyin ve telefonunuzda açın 4K desteklemiyorsa 1080p yükleyin. Açılmazsa telefonu direkt bağlayıp yükleyin. Tekrar açmayı deneyin.

Telefon mimarisi farklı, RAM'leri farklı, bunları konuşsaydık zaten en başta 10900K'yı telefona takamayız ancak sen telefon ekranı küçük olduğu için normal yazdığında ben de panelin boyutuyla bu işin bir alakası olmadığını söylemek istemiştim. İşlemci kullanımını falan boş verelim dediğim şey sadece buydu.

Telefon mimarisi farklı, RAM'leri farklı, bunları konuşsaydık zaten en başta 10900K'yı telefona takamayız ancak sen telefon ekranı küçük olduğu için normal yazdığında ben de panelin boyutuyla bu işin bir alakası olmadığını söylemek istemiştim. İşlemci kullanımını falan boş verelim dediğim şey sadece buydu.

Büyük bir işlemcide inç küçültmenizin bi anlamı yok ki zaten küçulürsede no problem.

Yeni konular

Geri
Yukarı