RTX 2060 laptop vs PS5

Aynı oyunları oynarsınız diyen arkadaş acaba RTX 2060 kullanarak Assassin's Creed Valhalla'da 4K 60 FPS oynayabilir mi meraktan soruyorum.

Ahahahhaha
Şey değil mi bu dostum, abisinin bilgisayarına girip foruma kaydolan çocuk profili. Her şeyi bunlar biliyor.
PS5'te yapamıyor onu, 4K üzerinden 60 FPS verdiğini görmedim hiç aletin, 1080P üzerinden verebiliyor 60'ı.
Kardeş dalga mı geçiyorsun sen? Ps4 ten ne farkı var cihazın o zaman allah alah ya
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ahahahhaha.
Şey değil mi bu dostum, abisinin bilgisayarına girip foruma kaydolan çocuk profili. Her şeyi bunlar biliyor.

Kardeş dalga mı geçiyorsun sen? PS4'ten ne farkı var cihazın o zaman Allah alah ya.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ağzı olan konuşuyor.

Ahahahhaha

Kardeş dalga mı geçiyorsun sen? Ps4 ten ne farkı var cihazın o zaman allah alah ya
PS4 Pro bile sınırlı oyunu 4K oynatabiliyor, Slim ve Fat kasanın 4K desteği bile yok. Fakat PS5 neredeyse her oyunu 4K oynatmayı başarıyor, fakat 4K oynatırken 60 FPS veremiyor, görüntü kalitesini 1080P yaptıktan sonra 60 FPS alabiliyorsun.

PS4 Pro bile sınırlı oyunu 4K oynatabiliyor, Slim ve fat kasanın 4K desteği bile yok. Fakat PS5 neredeyse her oyunu 4K oynatmayı başarıyor, fakat 4K oynatırken 60 FPS veremiyor, görüntü kalitesini 1080p yaptıktan sonra 60 FPS alabiliyorsun.

“Quantum Error'un şu an için optimize edilmemiş şekilde 4K çözünürlükte 65 ila 70 FPS arasında çalıştığını açıkladı. Geliştirici şirket, hedeflerinin 4K çözünürlükte standart 60 FPS olduğunu ifade ediyor.”
“Quantum Error'un şu an için optimize edilmemiş şekilde 4K çözünürlükte 65 ila 70 FPS arasında çalıştığını açıkladı. Geliştirici şirket, hedeflerinin 4K çözünürlükte standart 60 FPS olduğunu ifade ediyor.”

Not sure where this quote comes from but, it didn't come from us.
Quantum error currently is running at 4K 65-70 FPS unoptimized. We will be hitting our goal of 4K 60 FPS.
And there will be much more than just corridors LoL! 🤣

— Quantum error (@quantum_error) August 13, 2020

Tabii her oyun için 4K'da 60 FPS veremiyor diye bir şey söylemedim, bazı oyunlarda 4K 60 FPS verebilir, fakat çoğu oyunuda 4K 60 FPS veremiyor.

Tabii her oyun için 4K'da 60 FPS veremiyor diye bir şey söylemedim, bazı oyunlarda 4K 60 FPS verebilir, fakat çoğu oyunuda 4K 60 FPS veremiyor.

Aynen yat yavaş yavaş :D “PS5'te yapamıyor onu, 4K üzerinden 60 FPS verdiğini görmedim hiç aletin, 1080p üzerinden verebiliyor 60'ı.”

Tamam kardeşim veremiyor. Ne yapalım sağlık olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı