RTX 2060 PUBG Anlık Donuyor

serran

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, bu sorun bugün başladı. Ekran kartım güncel. Anlamsız şekilde arada 1 saniye takılıyor, tekrardan devam ediyor. Takıldığı anda bir anda FPS düşüyor, 1 saniye takılıyor ve devam ediyor. Aşırı derecede rahatsız olmaya başladım. Ne yapmalıyım? :/

Aynı sorunu pubg ve dota2 de yaşadım 1 sene önce. 120gb bir ssd ye sahip olduğum için oyunları WD Blue 1tb HDD ye kurmuştum. m2 ssd aldım ve oyunları eski 120gb ssd ye kurduğumda takılma problemi kaybolmuştu.

Arkadaşlar SSD ile PUBG ne alaka?
Dostum MSI afterburner ile oyun içi değerlerini paylaşırsan sana daha iyi yardımcı olabiliriz.
İşlemcini yazmamışsın. İmzayı referans olarak alamıyorum.
Bu arada Steam PUBG değil mi?

@Azulaa Hocam işlemci yazıyor Ryzen 5 3600x,MSI ile oyun içinde sol üstte yazan bilgileri mi istiyorsunuz GPU,CPU,Kullanımları,Sıcaklıkları falan mı yoksa hani bi çizelge oluyor kayıt halinde onu mu istiyorsunuz ve evet Steam PUBG
@Mertosko m2.ssd de kurulu zaten hocam

@Azulaa hocam işlemci yazıyor Ryzen 5 3600X, MSI ile oyun içinde sol üstte yazan bilgileri mi istiyorsunuz GPU, CPU, kullanımları, sıcaklıkları falan mı yoksa hani bir çizelge oluyor kayıt halinde onu mu istiyorsunuz ve evet Steam PUBG.
@Mertosko m2.SSD'de kurulu zaten hocam.

Evet.
Takılma olduğunda FPS düşmesi oluyor mu?

Evet.
Takılma olduğunda FPS düşmesi oluyor mu?
Evet derken hangisine evet dediniz :D kesinlikle oluyor mesela 114 FPS ye sabitledim ben o takılma olduğu an 89 a düştüğünü gördüm geri yükseliyordu dün başladı bu olay her oyunda yapmıyor bende bir türlü anlamadım acaba neyden kaynaklanıyor,bilgisayarım da saçma şeyler asla yüklü değil 2 oyun var lol ve pubg bilgisayar 1 aylık,hava akışı gayet iyi ve sürekli içini temizlemeye çalışıyorum

Arkadaşlar, bu sorun bugün başladı. Ekran kartım güncel. Anlamsız şekilde arada 1 saniye takılıyor, tekrardan devam ediyor. Takıldığı anda bir anda FPS düşüyor, 1 saniye takılıyor ve devam ediyor. Aşırı derecede rahatsız olmaya başladım. Ne yapmalıyım? :/

Aynı sorun bende de var benim model ASUS Dual RTX 2060.

Yeni konular

Geri
Yukarı