RTX 2060 satıp 5700XT almak

Bende RTX 2060 var ve DLSS 2.0'ı test etmek için Control, Deliver Us The Moon indirdim kalite olarak gerçekten fark gördüm fakat en büyük farkı da FPS olarak gördüm minimum 25FPS artıyor yani demek istediğim şey şu eğer ki çoğu oyun desteklerse DLSS 2.0(Büyük ihtimalle destekleyecek zaten) RTX 2060, RX 5700 XT modelini FPS olarak rahatlıkla yakalayacaktır hem de üstüne kalite ekleyerek bence geçilmesi saçma olur ileri dönük olarak düşünüldüğünde.

Bende RTX 2060 var ve DLSS 2.0'ı test etmek için Control, Deliver Us The Moon indirdim kalite olarak gerçekten fark gördüm fakat en büyük farkı da FPS olarak gördüm minimum 25FPS artıyor yani demek istediğim şey şu eğer ki çoğu oyun desteklerse DLSS 2.0(Büyük ihtimalle destekleyecek zaten) RTX 2060, RX 5700 XT modelini FPS olarak rahatlıkla yakalayacaktır hem de üstüne kalite ekleyerek bence geçilmesi saçma olur ileri dönük olarak düşünüldüğünde.
DLSS 2.0 oyun içi mi aktif ediliyor yoksa ekstra internetten mi indirmek gerekiyor?

5700 XT Nitro modelini kullanıyorum. Ne sürücü hatası ne de yazılımsal bir problem yaşadım. Açıkcası 700-800 fazla verip NVIDIA almadığım içim de çok mutluyum. Ya da aynı fiyata %20 az performans almadığım için de çok memnunum.

Wattman hataları var demişler. RX 5000 serisinde daha Wattman hatası duymadım ben.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı