RTX 2060 sistemde RDR2 kasıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Alexandraa

Femtopat
Daha fazla  
Bundan bir hafta önce RDR 2 almıştım oyuna, GeForce Experience'in vermiş olduğu ayarlarda girdiğimde kasma problemleri yaşadım. İki üç gün problemi çözmeyle uğraştım fakat hiçbir sonuç alamadım. Belirli ayarları denedim oyun içi, bir sürü değişiklik yapmama rağmen sonuç hep ayni FPS değerleri doğru düzgün değişmiyor bile üstüne oyun kasmaya devam ediyor. Genellikle FPS sıkıntım hiç olmadı.
Sistemim: RTX 2060 i5 9400F 16 GB RAM. (Oyun SSD'ye yüklü.)

Dosya Ekleri

• bd078be8-0f5b-4746-83be-fabb0caf12a7.jpg
    bd078be8-0f5b-4746-83be-fabb0caf12a7.jpg
    51,2 KB · Görüntüleme: 131
Son düzenleme:
Bundan bir hafta önce RDR 2 almıştım oyuna, GeForce Now'un vermiş olduğu ayarlarda girdiğimde kasma problemleri yaşadım. İki üç gün problemi çözmeyle uğraştım fakat hiçbir sonuç alamadım. Belirli ayarları denedim oyun içi, bir sürü değişiklik yapmama rağmen sonuç hep ayni FPS değerleri doğru düzgün değişmiyor bile üstüne oyun kasmaya devam ediyor. Genellikle FPS sıkıntım hiç olmadı.
Sistemim: RTX 2060 i5 9400F 16 GB RAM. (Oyun SSD'ye yüklü.)

59 fps bu oyun için çok da düşük bir rakam değil. Hangi ayarlarda bu fps yi alıyorsunuz?
İşlemci darboğazı var gibi gözüküyor ama normalde o işlemci o ekran kartına darboğaz yapmaz.
Doğru diyorsunuz, ayarları arttırıp da denerse belki ekran kartına binen yük artacağından darboğaz azalabilir.

İşlemci darboğazı var gibi gözüküyor ama normalde o işlemci o ekran kartına darboğaz yapmaz.

Yükü arttırdım. Bir çok şeyi yaptım hiçbir fayda bulamadım. Belki ekran kartı OC yapılmış olabilir. Bilgisarayım, daha bu yıl alındı. Belki de format atıp fabrika ayarlarına geri dönmeliyim, pek bilgimde yok zaten.

Yükü arttırdım. Bir çok şeyi yaptım hiçbir fayda bulamadım. Belki ekran kartı OC yapılmış olabilir. Bilgisarayım, daha bu yıl alındı. Belki de format atıp fabrika ayarlarına geri dönmeliyim, pek bilgimde yok zaten.
Benim bildiğim RTX 2060 modelleri 1600-1800 MHz arası oluyor ama seninki baya yüksek. OC yapılmış ama stabil değil gibi duruyor. 1800 MHz'ye düşür istersen.

Geri
Yukarı