RTX 2060 sisteme sessiz PSU tavsiyesi

Saykoraz

Picopat
Merhaba arkadaşlar, şu an güncel olarak Corsair Spec Delta kasanın yanında gelen Corsair VS550 PSU kullanıyorum fakat inanılmaz derecede sesli çalışıyor ve baş ağrıtıyor o yüzden bundan kurtulup yeni bir PSU alacağım önerilerinizi bekliyorum 550W veya 650W arası olursa sevinirim. Tek aradığım özelliği sessiz çalışması diyebilirim. Bütçem 350-450 arası. Sistemim:

R5 3600.
RTX 2060.

İlginç. Aynısını kullanıyorum ne ses ne ısınma yok. Hatta herkese tavsiye de ettiğim bir ürün. Sizinki eski sorunlu model mi yoksa?

Ses kaydı atma şansınız var mı?

Aynı kasa ve PSU'yu ben de kullanmaktayım ama herhangi bir ses sorunuyla karşılaşmadım 7-8 aydır. Bozuk olma ihtimaline karşın yenisine ücret ödemeden önce garantiye mi yollasanız?

Şu an üniversite başladığı için garanti süreciyle uğraşamıyorum o yüzden direk yeni PSU almayı düşünüyorum. Garantiye yollasam uğraş dur. Hatta sizin için telefonu kasa camına yaslayıp video çekeyim sesin normal mi değil mi olduğuna siz karar verin.

Ses yapmıyor ki nasıl atayım:)
Biri yukarıda yazmış, bozuk olabilir mi sizinki? Ayrıca yine soruyorum sizinki kaç model? O PSU'nin eski modeli kronik sorunlu zaten defalarca konusu açıldı vs.

Şunu önereyim ısıl kontrölü fanı var.
HX1200 başına 4 1080 Ti ile madencilik yaptığım zamanlarda biraz çalışıyordu sanki fanlar :D.

O kadar da olsun.

Ses yapmıyor ki nasıl atayım:)
biri yukarıda yazmış, bozuk olabilir mi sizinki? Ayrıca yine soruyorum sizinki kaç model? O PSU'nin eski modeli kronik sorunlu zaten defalarca konusu açıldı vs.

Birazdan videoyu atacağım siz dinleyin. Ben sistemi Qp'den aldım eski kronik seri olan VS550 modeli takılıysa yapacak bir şey yok bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı