RTX 2060 Super Ve Ryzen 5 3600 Sistem Uyumu

Bütçe
10000
Hocam bu sayede kazanıyorlar zaten.
Telefon alırken bir Turkcell.
Laptop alırken MediaMarkt.

Vallahi bizde 3000 TL'ye Vatan Bilgisayar'dan topladık 2017 Şubat'ta. 2019 Haziran'dı sanırım. RAM aldık oradan 8'den 16'ya yükselttik Ryzen işlemciden dolayı ve yetmediğinden. 400 TL verdik 8 GB RAM için. O gün anladım. Aldığım RAM'de aşırı üst düzey bir şey değil. Aha şuraya link bırakıyorum;

Vallahi bizde 3000 TL'ye Vatan Bilgisayar'dan topladık 2017 şubat'ta. 2019 Haziran'dı sanırım. RAM aldık oradan 8'den 16'ya yükselttik Ryzen işlemciden dolayı ve yetmediğinden. 400 TL verdik 8 GB RAM için. O gün anladım. Aldığım RAM'de aşırı üst düzey bir şey değil. Aha şuraya link bırakıyorum;

Kazık demek kazığa hakaret.

4200 TL'ye RTX 2060 Super almak ne kadar mantıklı?
Tek bir siteden toplayacağınıza farklı farklı sitelerden parçalarınızı alın daha hesaplı olur.
Daha 1 hafta önce 4 aylık RTX 2060 Super aldım 2800 TL gibi bir fiyata piyasayı iyi yoklayın temiz bileşenler denk geliyor.

Vatanbilgisayar KDV indirimi olmadan alışveriş yapılacak düzeyde değil, artık değil. Çok eskiden fiyatları uygundu, buna rağmen hafta sonları indirim yapardı. O zamanlar gözümde bir kahraman gibiydi. Bugün ise alenen kazıklıyorlar. Piyasada 750-800 TL fiyata bulabileceğiniz bir ürün Vatanbilgisayar'da ise en aşağı 1000 TL oluyor. Sebebini gerçekten anlamıyorum. Paranız bu denli fazlaysa savurabilirsiniz. Para sizin paranız, yanlış anlamayın yargılamıyorum sizi.

Benim bahsettiğim site de güvenli. Bu algıları yıkmak lazım artık. Bütçe biraz aşılabilirse böyle bir şey alınabilir:

PSU olarak Gold yerine bronz tercih edilebilirdi ve fiyatin aşilmasina gerek kalmazdi. Onun haricinde mukemmel bir sistem toplamissiniz.
Vatan Bilgisayar KDV indirimi olmadan alışveriş yapılacak düzeyde değil, artık değil. Çok eskiden fiyatları uygundu, buna rağmen hafta sonları indirim yapardı. O zamanlar gözümde bir kahraman gibiydi. Bugün ise alenen kazıklıyorlar. Piyasada 750-800 TL fiyata bulabileceğiniz bir ürün Vatan Bilgisayar'da ise en aşağı 1000 TL oluyor. Sebebini gerçekten anlamıyorum. Paranız bu denli fazlaysa savurabilirsiniz. Para sizin paranız, yanlış anlamayın yargılamıyorum sizi.

2-3 yil önce de laf ediliyordu kazik diye, hala da ediliyor ve bence degisen bir şey yok.

Vatan Bilgisayar'a kim güvenilir demiş? Ailene söyle ben vatandan indirime 1500 TL monitör aldım sorunlu çıktı ancak 1 yıl sonra Tüketici Hakem Heyetine başvurarak sorunu çözdüm. Yoksa verdikleri garanti falan hikaye. Keşke Hepsiburada vb. gibi sitelerden alsaydım diyorum. Şu an TV ekranıyla kalakaldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı