RTX 2060 Super vs RX 5700 XT

• Konuyu başlatan BLU
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 4B
Sanırım 5700XT alıcam gibi duruyor. Kara cuma indirimlerini bekliyecegim. Açıkçası ray tracing' in cokta onemi olduğunu düşünmüyorum.

5-6 ay içinde sorunlar çözülür ama bir Watmman hatası bile sinir bozuyor. Eğer 2-3 ay içinde alacaksanız RX 5700 XT yok şimdi alacam diyorsan güvenlik elden gitmesin diyorsan RTX 2060 Süper alırım. 🙂

5-6 ay içinde sorunlar çözülür ama bir Watmman hatası bile sinir bozuyor. Eğer 2-3 ay içinde alacaksanız RX 5700 XT yok şimdi alacam diyorsan güvenlik elden gitmesin diyorsan RTX 2060 Süper alırım. 🙂
Hemen almayı planlamıyorum hazır FED faiz düşürmüşken doların düşme ihtimali var.
RT şimdilik önemli olmayan bir teknoloji.
Ray Traycing videolarına baktığımda iyi bir deneyim için RTX2080 den aşağısı kurtaramıyor.

5700 XT öneririm çok performanslı bir kart. Yakın Arkadaşımda var şuana kadar bir sıkıntısını duymadım. Sıcaklık yönünden bahsedip duruyorlar . Fanları ayarlayabilirsen 75 dereceyi geçmiyor. Youtube daki karşılaştırma testlerindeki değerlere bakarak net bir karar verebilirsin. Bence her türlü alınabilecek bir kart 5700XT :D
Evet fanları 3000 RPM'ye ayarlayabilirseniz 75 dereceyi kesinlikle geçmeyecektir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı