Çözüldü RTX 2060 TDP öğrenme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Alcatraz JR

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, Monster Tulpar 20.2 alacağım. Yarın babam bilgisayarı görmeye gidecek. Ekran kartlarında Max Q ve Max-P muhabbeti varmış, sanırım watt değerleri ile alakalı. Bunu en kolay yoldan nasıl öğrenebiliriz?

Çözüm
Hocam NVIDIA denetim masasını açıp yukarıdan yardım>sistem bilgileri>maksimum grafik gücü yerine giderseniz orada yazacaktır.

1.png

3.png

2.png

Edit: Son iki fotoğrafın sırası değişmiş haberiniz olsun.

Sorununuzu çözdüysem çözüm olarak işaretleyebilir misiniz? @Alcatraz JR
Hocam siparişlerde 14 gün iade var fakat mağazadan direkt alınca sorun çıkıyormuş. Bir kullanıcı mağazadan aldığı için iade edememişti cihazını.

Sorun mağazadan mi kaynaklı yani? Benim alacağım magaza hakkında iyi yorumlar duydum umarım sorun olmaz. Mumkunati yok babamı 1 saat bilgisayar başında bekletemem orada😁 o kadar fatura belge verecekler sorun olmaz herhalde.

Sorun mağazadan mi kaynaklı yani? Benim alacağım magaza hakkında iyi yorumlar duydum umarım sorun olmaz. Mumkunati yok babamı 1 saat bilgisayar başında bekletemem orada😁 o kadar fatura belge verecekler sorun olmaz herhalde.

Evet bende bozuk ürünün sizi bulacağını sanmam. Bulsa bile garantisi var sorun olmaz umarım.

Geri
Yukarı