RTX 2060 ve i5 9600K Sıcaklık değerleri

suiti

Decapat
Makaleler
1
Sistem yeni toplandı arkadaşlar. Özelliklerini ve sıcaklık değerlerini aşağıya yazıyorum ama sıcaklık değerlerinin normal olduğundan emin değilim.
- Sıvı soğutma: CM Masterliquid Lite 120
- İşlemci: i5 9600K boşta 38-39 derece; PUBG, BF 5 vb. oyunlarda ultra ayarlarda 55-63 derece arası
- Ekran Kartı: MSI RTX 2060 Gaming Z boşta 45 derece; PUBG, BF 5 vb. oyunlarda ultra ayarlarda 65-68 derece arası değişiyor. Sıcaklıklar normal mi? Bulunduğum şehir 30 derece civarlarında şu an.

Sistem yeni toplandı arkadaşlar. Özelliklerini ve sıcaklık değerlerini aşağıya yazıyorum ama sıcaklık değerlerinin normal olduğundan emin değilim.
- Sıvı soğutma: CM Masterliquid Lite 120
- İşlemci: i5 9600K boşta 38-39 derece; PUBG, BF 5 vb. oyunlarda ultra ayarlarda 55-63 derece arası
- Ekran Kartı: MSI RTX 2060 Gaming Z boşta 45 derece; PUBG, BF 5 vb. oyunlarda ultra ayarlarda 65-68 derece arası değişiyor. Sıcaklıklar normal mi? Bulunduğum şehir 30 derece civarlarında şu an.
Hocam bende aşağı yukarı bu sistemi kurdum parçaları ve fiyatı yazma imkanın var mıdır :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı