Çözüldü RTX 2060 ve R5 3500X CS:GO düşük FPS

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MinostA

Picopat
Yer
At sürüyor 🐎
Daha fazla  
Meslek
Cheater
Arkadaşlar herkese merhaba, bende RTX 2060 ve Ryzen 5 3500X var. CS:GO'da Inferno'da 180-200 FPS alıyorum. Yayıncı 1660 Ti ve aynı islemci ile sabit 399 FPS alıyor. Ben daha kötü ayar da kullanıyorum.

Çözüm
BIOS, Chipset, Audio bu attığım sürücüler Windows 10 64 Bit için.
BIOS güncelleme yapmayı bilmiyorsanız: ASUS BIOS güncelleme rehberi.
Windows 10 64 Bit için son sürüm NVIDIA sürücüsü.
Ayrıca Chipset kurulumundan sonra bilgisayarı yeniden başlatın (her sürücü kurulumundan sonra yeniden başlatmanızı tavsiye ederim) yeniden başlattıktan sonra Denetim Masası- Sistem ve Güvenlik- Güç Seçenekleri kısmından Ryzen High Performance modunu seçip çıkın.
Arkadaşlar herkese merhaba, bende RTX 2060 ve Ryzen 5 3500X var. CS:GO'da Inferno'da 180-200 FPS alıyorum. Yayıncı 1660 Ti ve aynı islemci ile sabit 399 FPS alıyor. Ben daha kötü ayar da kullanıyorum.

Ama o adamın işlemcisi de önemli oyun işlemciye yüklendiği için hangi çözünürlükte oynadığı da önemli.

180-200 FPS normal duruyor sizin sistemde.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bunu izleyin bende işe yaradı yaptığı her şeyi uygulayın bu adam yayıncı zaten kendisi Unlost.

Benim oynadığım çözünürlük onunkinden düşük ve benim işlemcim daha iyi nedense moralim bozuldu.

180-200 FPS sisteminizde normal o dediğiniz adam ayarları en düşüğe çekmiştir muhtemelen 400 FPS onun dışında imkansız.
Benim oynadığım çözünürlük onunkinden düşük ve benim işlemcim daha iyi nedense moralim bozuldu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
sizin sisteminizin aynısı
Ben niye kızgın emoji yedim ama :D.

180-200 FPS sisteminizde normal o dediğiniz adam ayarları en düşüğe çekmiştir muhtemelen 400 FPS onun dışında imkansız.

sizin sisteminizin aynısı.
Ben niye kızgın emoji yedim ama :D.

Dostum adamın ekran katı benimkinden kötü işlemcide oynadığı çözünürlükte benimkinden iyi ama 399 sabit FPS alıyor acaba overclock mı yaptı bir de Inferno'da çok daha kasıyor en az FPS veren map.
Driverleri yüklediğine emin misin? Yayıncı belki de düşük ayarlarda oynuyor olabilir.

Evet yüklü ama belki bilmediğim olabilir nereden bakabilirim rica etsen söyler misin?

Dostum adamın ekran katı benimkinden kötü işlemcide oynadığı çözünürlükte benimkinden iyi ama 399 sabit FPS alıyor acaba overclock mı yaptı bir de Inferno'da çok daha kasıyor en az FPS veren map.

OC ile o kadar yapamaz. İşlemcisinin sizinkinden kötü olduğuna emin misiniz dediğim gibi eğer öyleyse kesin en düşük ayarlara almıştır.

Evet yüklü ama belki bilmediğim olabilir nereden bakabilirim rica etsen söyler misin?

Karşılaştırma yaptığınız kişideki işlemci nedir acaba?
Düzeltme: Yanlış yazdım işlemciyi sormak istemiştim.

R5 3500X ile CS:GO'da en az 300 FPS almanız gerekiyor. Arkadaşım R5 3600 ve GTX 1060 ile 350-400 FPS alıyor. Kesin driver eksiğiniz var. Anakartınızın destek sitesinden sürücülerinizi kurun.

Geri
Yukarı