RTX 2060 YouTube videosu çekme

dikkatet3806

Centipat
Makaleler
2
Arkadaşlar daha yeni YouTuber'liğe başladım. Dün ilk oyuncu sistemimi tanıttım. Oyun videosu çekeceğim tam ekran güzelce. Ekran kartım RTX 2060 NVIDIA yani. Nasıl çekebilirim? NVIDIA oyun videosu çekerken mikrofonun sesini de alıyor mu? Yoksa mikrofon için başka program mı lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
NVIDIA Shadow Play kullanabilirsin. Ücretsiz ve kaliteli. Ses kaydı için Ekran Kartını kullanamazsın harici mikrofon kullanman gerekli.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

ShadowPlay güzel fakat boyut problemi yaratabilir, OBS en iyi seçim olacaktır. Uzun videolarda oyun FPS'ini 60'a sabitlemen boyutu optimize eder.
OBS'yi kullanırken çok fazla problem yaşamıştım. Bana kalırsa ShadowPlay çok daha optimize. Boyutlar için farklı yazılımlar var boyut düşürüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar aklımdaki plan oyun ekranını 1080P@60FPS yapmak, sesimi ve oyunun sesini alsın yeterli. Kesme işlemini ben yapacağım. Yardımcı olmanızı istiyorum. OBS ile mi yapılır sadece? Bunda yardım istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı