RTX 2060S sistem RDR2 oyundan atıyor

İşletim sistemi
Windows 10

desarter95

Decapat
Merhaba arkadaşlar öncelikle oyunu Steam'den satın almıştım. 30 saate yakın sorunsuz bir şekilde oynadım. Türkçe yama indirdim birkaç gün sorunsuz oynadım. O ara BIOS'u da güncellemiştim. Sonrasında oyundan durup dururken atmalar, gft_state hatası vermeye başladı. 15-20 dakikada atıyor. Tamamen sildim, tekrar yükledim oyunu. Yine aynı hatayı veriyor. İnternette birçok çözüm sunulmuş ancak hiçbirinde çözüme ulaşamadım.

Sistem özellikleri:
RTX 2060 Super MSI Gaming X.
Ryzen 5 3600.
8x2 3000 MHz Corsair RAM.
B 450M a Pro Max.
Samsung EVO 970 500 GB.
Corsair Spec Delta 600W.

Merhaba arkadaşlar öncelikle oyunu Steam'den satın almıştım. 30 saate yakın sorunsuz bir şekilde oynadım. Türkçe yama indirdim birkaç gün sorunsuz oynadım. O ara BIOS'u D'a güncellemiştim. Sonrasında oyundan durup dururken atmalar, gft_state hatası vermeye başladı. 15-20 dakikada atıyor. Tamamen sildim, tekrar yükledim oyunu. Yine aynı hatayı veriyor. İnternette birçok çözüm sunulmuş ancak hiçbirinde çözüme ulaşamadım.

sistem özellikleri:
RTX 2060 Super MSI Gaming X.
Ryzen 5 3600.
8x2 3000 MHz Corsair RAM.
B 450M a Pro Max.
Samsung EVO 970 500 GB.
Corsair Spec Delta 600W.

Oyunu sildin ama Türkçe yamayı sildin mi? Belki dosyaları kalmış olabilir.

Sanırım çözüm şu linkte mevcut. Bir göz atıverin. Bu arada konudan bağımsız soruyorum ama Türkçe yamayı nereden indirdiniz?

https://donanimarsivi.com/red-dead-redemption-2-turkce-yamasi-yayinlandi/
Buradan indirebilirsin, ben hiç indirmedim fakat yamanın sadece ana görevler için olduğunu biliyorum, yan görevler ve menü İngilizce sadece ana hikaye için kurabilirsin de bence ingilizcesi aşırı ileri seviye değil oyunun yama kurmadan oynanabilir.

https://donanimarsivi.com/red-dead-redemption-2-turkce-yamasi-yayinlandi/
Buradan indirebilirsin, ben hiç indirmedim fakat yamanın sadece ana görevler için olduğunu biliyorum, yan görevler ve menü İngilizce sadece ana hikaye için kurabilirsin de bence ingilizcesi aşırı ileri seviye değil oyunun yama kurmadan oynanabilir.
Bu attığınız sitedeki yama yapay zeka tarafından yapılmış olan yama sanırım ve cümleler devrik devrik. Tüm haikaye de Türkçe değil. Ortalamanın üzerinde bir ingilizcem var benim de oynayabilirim aslında ama tam olarak Türkçe dilinde tadını çıkara çıkara oynamak istiyorum :)

bu attığınız sitedeki yama yapay zeka tarafından yapılmış olan yama sanırım ve cümleler devrik devrik. Tüm haikaye de Türkçe değil. Ortalamanın üzerinde bir ingilizcem var benim de oynayabilirim aslında ama tam olarak Türkçe dilinde tadını çıkara çıkara oynamak istiyorum :)

Bilmiyorum yani sadece şu anki düzgün kurulabilen yamalardan. Benim de ingilizcem orta seviye alttan bir çeviri açıp 1-2 kelimeye ara sıra bakarak bence gayet oynanabilir, oynayıştan ve ara sahnelerden zaten ana hikaye anlaşılır bence, ben sadece yan görevlerin birkaç tanesinde zorluk çekmiştim ingilizcem orta seviye olduğu için, ana hikaye veya yan görevlerle ilgili bir zorluk yaşarsan yazabilirsin tamamen bitirdim elimden geldiğince yardımcı olabilirim 🙂.

Bilmiyorum yani sadece şu anki düzgün kurulabilen yamalardan. Benim de ingilizcem orta seviye alttan bir çeviri açıp 1-2 kelimeye ara sıra bakarak bence gayet oynanabilir, oynayıştan ve ara sahnelerden zaten ana hikaye anlaşılır bence, ben sadece yan görevlerin birkaç tanesinde zorluk çekmiştim ingilizcem orta seviye olduğu için, ana hikaye veya yan görevlerle ilgili bir zorluk yaşarsan yazabilirsin tamamen bitirdim elimden geldiğince yardımcı olabilirim 🙂.
Böyle olacağını bilseydim indirmezdim daha ayrıntılı anlamak istedim hikayeyi . :)

Böyle olacağını bilseydim indirmezdim daha ayrıntılı anlamak istedim hikayeyi. :)

Ben de ilk alırken öyle düşünmüştüm, hikayeyi kaçırmayayım ona bak buna bak o kadar para verdik anlamalıyım diyordum fakat bir süre sonra baktım 10. sınıfım ingilizcem de orta yani dediğim gibi gayet anlaşılır akıyor oyun, sinematikler biraz da benim çeviriden bakmam tamamen anladım ve oynadığım en iyi oyun oldu. Hikayeyi kaçırırım diye korkmayın zaten bir kere bitirince ikinci kez oynamak isteyeceksiniz orada hikaye tamamen oturur. 😄

Geri
Yukarı