RTX 2060S vs RX 5700 XT

Aynı ikilemde kalmıştım. Sürücülerle, soğutmasıyla ilgili sıkıntı yaşamamak için 2060S aldım. İndirimleri bekleyin nvidia alın geçin. 10 fps fazla olacak diye kafa ağrıtmaya gerek yok cidden :)
Bencede haklısın bu tür şeyler yaşayacağımı düşünmek bile kargoyu beklemeyi işkence kılar.
Zotac Extreme 2070 S 2080'i geçiyor yer yer oyunlarda. İyi kart bilgin olsun.

Nanokatalog maalesef öyle her şey ucuz ama mal yut dışından geliyor. O yüzden de uzun sürebiliyor süreç. Hayırlısı olsun umarım bir an önce alırsın sende oyun hediyesini kaçırmadan.
Daha önce hiç kullanmadım acaba zotac iyi bir markamıdır? fiyatı 2070s e göre uygun geldi bana soğutmada falan problem çıkarmasın buda :D
Hayırlısı olsun bu arada :)

Işın izlemeye önem vermiyorsanız, 5700 XT alın geçin derim. 5700 XT'nin rakibi 2070S.

Bencede haklısın bu tür şeyler yaşayacağımı düşünmek bile kargoyu beklemeyi işkence kılar.

Daha önce hiç kullanmadım acaba zotac iyi bir markamıdır? fiyatı 2070s e göre uygun geldi bana soğutmada falan problem çıkarmasın buda :D
Hayırlısı olsun bu arada :)
Zotac iyi bir markadır hatta şuradan incelemeye de bakabilirsin. Teşekkürler ayrıca :).
Işın izlemeye önem vermiyorsanız, 5700 XT alın geçin derim. 5700 XT'nin rakibi 2070S.
5700 XT 2070'in rakibi ama öyle bir tasarlanmış ki 2080'in ensesinde bir kart. Tabi ki ışın izleme haricinde 5700 XT en doğru seçim tartışmasız fakat kartın sorunları var net.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı