RTX 2070 Super ekran kartı nasıl yüksek kullanımda tutulur?

Ve ayrıca PC zaten overclocklu.
İşlemci kullanım değerleriniz ne durumda? Zaten oyuna göre fazlasıyla güçlü olan bir ekran kartına overclock yapmak pek mantıklı değil. İşlemciden dolayı oluşan dar boğazı işlemci hız aşırtması ile (yaptım diyorsunuz.) veya ayarları yükseltip (oda tamam diyorsunuz) denemelisiniz. Eğer olmuyorsa DSR açıp 4K denemelisiniz fakat işlemciden dolayı oluşan dar boğazda ekran kartına yük bindirerek daha fazla FPS elde edemezsiniz. FPS değerleriniz sabit kalır ama görüntü kaliteniz artar. Yanlışım varsa affola.

İşlemci kullanım değerleriniz ne durumda? Zaten oyuna göre fazlasıyla güçlü olan bir ekran kartına overclock yapmak pek mantıklı değil. İşlemciden dolayı oluşan dar boğazı işlemci hız aşırtması ile (yaptım diyorsunuz.) veya ayarları yükseltip (oda tamam diyorsunuz) denemelisiniz. Eğer olmuyorsa DSR açıp 4K denemelisiniz fakat işlemciden dolayı oluşan dar boğazda ekran kartına yük bindirerek daha fazla FPS elde edemezsiniz. FPS değerleriniz sabit kalır ama görüntü kaliteniz artar. Yanlışım varsa affola.

Bir de benim işlemci stok soğutucu o yüzden de sıkıntı oluyor olabilir mi?
Ayrıca değeler yüzde 40-60 arası gidiyor.

Ha bir de overclock ben yapmadım o işlerden çok anlamam inventustan hazır overclocklu geldi.

Bir de benim işlemci stok soğutucu o yüzden de sıkıntı oluyor olabilir mi?
Ayrıca değeler yüzde 40-60 arası gidiyor.

Ha bir de overclock ben yapmadım o işlerden çok anlamam inventustan hazır overclocklu geldi.
O zaman oyunda bir sıkıntı olmalı. O konuya da bir yorum yapamam bilgim yok maalesef. Stock soğutucudan sıkıntı olacağını düşünmüyorum (80 derecelere ulaşmıyorsa.).

Arkadaşlar bu tarz sorunlar oyunların eski ve fazla sistem gerektirmemesinden kaynaklanıyor. Zaten arkadaş söylemiş güçlü oyunlarda tam kullanımda ekran kartı diye. Çok büyütülecek bir şey değil oyun yeterinde akıcıdır zaten kafaya takmaya gerek yok FPS'i.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı