RTX 2070 Super ekran kartı nasıl yüksek kullanımda tutulur?

Zaman algisi maymunlarda pek iyi degilmis goruldugu uzere. Mesajlar arasi sure farkina bak bakalim mankafa.
Adam haksız olduğu halde hatasını kabul etmeyip bir de hakaret ediyor. Tam bir oksijen israfı..
Yine de senin gibi birine dahi açıklama yapacağım. Adamın ekran kartının kullanımını arttırmak istemesinin sebebi zaten daha yüksek FPS istemesi. Ama sende bunu anlayacak kadar dahi kafa yok..

Adam haksız olduğu halde hatasını kabul etmeyip bir de hakaret ediyor. Tam bir oksijen israfı..
Yine de senin gibi birine dahi açıklama yapacağım. Adamın ekran kartının kullanımını arttırmak istemesinin sebebi zaten daha yüksek FPS istemesi. Ama sende bunu anlayacak kadar dahi kafa yok..
Her mesajinda assagilayici mesajlar barindirdigin ve birden fazla kez rapor ettigim halde moderasyon pek is yapmiyor, onemli degil. Bu mesajinda da yine assagilama goruluyor. Burasi yardim isteme yeri, kahin arama yeri degil. Kullanimin arttirmasini istemesi acikca belirli olsa dahi verdigim mesaj konu sahibinin istedigini karsiliyordu ve saldiran sendin, hafizan buna yetmiyordur yuksek ihtimalle. Atamadigin assagilik komplexi ile insanlara hakaret ederek ego masturbasyonu yapabilirsin.

Her mesajinda assagilayici mesajlar barindirdigin ve birden fazla kez rapor ettigim halde moderasyon pek is yapmiyor, onemli degil. Bu mesajinda da yine assagilama goruluyor. Burasi yardim isteme yeri, kahin arama yeri degil. Kullanimin arttirmasini istemesi acikca belirli olsa dahi verdigim mesaj konu sahibinin istedigini karsiliyordu ve saldiran sendin, hafizan buna yetmiyordur yuksek ihtimalle. Atamadigin assagilik komplexi ile insanlara hakaret ederek ego masturbasyonu yapabilirsin.
Sen kendi attığın mesajlara bak önce. Halen daha utanmadan nasıl yazabiliyorsun hayret. İşine gelmeyince de mesajları düzenleyip hakaretleri silmişsin heralde. :D Ayrıca ben saldırmadım. Yazdığım mesajlar ortada. Ama işte sen de anlama kıtlığı olduğu için anlamak istediğin gibi anlamışsın..

Son düzenleme:
Yazdigim hicbir seye cevap vermeden yeniden hakaret etmen komik geldi. Bir mesajinda kisiye degil de argumana saldiracaksan tartisabiliriz. Bu biraz dusunme yetisi ister ama, seni zorlamayayim.

Yazdigim hicbir seye cevap vermeden yeniden hakaret etmen komik geldi. Bir mesajinda kisiye degil de argumana saldiracaksan tartisabiliriz. Bu biraz dusunme yetisi ister ama, seni zorlamayayim.

Screenshot.png

Screenshot2.png

Screenshot3.png

Attığın mesajlar ortada. Sen ya dalga geçiyorsun ya da harbiden kafayı yemişsin. Hakaret et sonra geri sil. :D Bir zeki sensin zaten.

Ettiğiniz hakaretten dolayı sizi bildirdim. Her insan hata yapabilir ama hatalarınızı kabul etmeniz önemli bir durum. ''Maymun'' yakıştırmanız hoş değildi açıkçası.

Monitör kaç Hz? Eğer ekran kartı aldığın FPS'i yeterli buluyorsa güç tasarrufu yapar. İnsanlarda ki şu %100 kullanım takıntısını anlamıyorum. Hayır yani 240 Hz ekranın olas 240 FPS ve 144 arasındakini e-sporcu olmadıkça fark edemezsin. Ekran kartının ömrünü 1-2 yıl da olsa kısaltmak yerine bırak o kendi karar versin. Ayrıca W3'te ki en büyük etken muhtemelen Hairworks'ü açmış olman.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı