RTX 2070 Super ekran kartında Coil Whine sorunu

Lumos

Kilopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Merhabalar dün elime ulaşan bilgisayarımın ekran kartında sanırım Coil Whine sorunu var. Oyundayken vızıldama sesi geliyor fakat bu çıkan ses çok değil. Kasanın camını kapadığım zaman bu çıkan vızıldama sesi neredeyse duyulmuyor. Bu sorun ileride bana çok sıkıntı çıkartır mı? Garantiye göndermek istemiyorum çünkü ses beni çok rahatsız etmiyor.

İlerde düzelir. Bende de vardı, bayağı duyuluyordu geçti gitti kayboldu sonradan. Elinizdeki ürünü biraz kullanın hemen vazgeçip iade etmeyin. Şans tanıyın.

Merhabalar dün elime ulaşan bilgisayarımın ekran kartında sanırım Coil Whine sorunu var. Oyundayken vızıldama sesi geliyor fakat bu çıkan ses çok değil. Kasanın camını kapadığım zaman bu çıkan vızıldama sesi neredeyse duyulmuyor. Bu sorun ileride bana çok sıkıntı çıkartır mı? Garantiye göndermek istemiyorum çünkü ses beni çok rahatsız etmiyor.
Performansa bir etkisi olmaz. Eğer ses rahatsız edici düzeyde değilse dert etmenize gerek yok.

Ustam garantiler artık bunu bir sorun olarak görmüyorlar sıkıntı yok deyip geri yolluyorlar kartı.
Ayrıca alakasız olacak ama 3400G APU sistemi aldınız mı?
APU almak yerine babam ile anlaşıp 2 tane 5K'lık sistem almaya karar verdik.

Yeni konular

Geri
Yukarı