RTX 2070 ve i7-9750H Read Dead Redemption 2 testi

RDR2'de takılmalar, donmalar yaşamamışsınızdır herhalde ben GTX1050 ile ıkına ıkına bitirdim
Valla daha kamp alanına giriş yapmıştım. Sonrasında SSD aldığım için format attım. Bu hafta içinde tekrar yükleyeceğim.

Hiçbir takılma yaşamadım, mis gibide oynadım

Valla daha kamp alanına giriş yapmıştım. Sonrasında SSD aldığım için format attım. Bu hafta içinde tekrar yükleyeceğim.

Hiçbir takılma yaşamadım, mis gibide oynadım
Bu haftasonu alabilirim bende bunu. Yayın falan da çok rahat yapılır bununla

Bu haftasonu alabilirim bende bunu. Yayın falan da çok rahat yapılır bununla
yayın nasıl yapılır bilmem. Denemedim hiç. Cihazı yayın yapmak için alacaksanız masaüstüne yönelin.

Hocam merhaba, bende de 1660Ti’li modeli var da 2070 lik ikinci el yani sizdeki modele gecmeyi dusunuyorum. Satici arkadas test sonuclarini atti oyunlarda cok isindigini gordum cihazin. Yani ayni islemciye sahibiz basit bir cs go oyununda ben sogutucuyla 69-73 arasi islemcide sicakliklar goruyorum arkadasin testinde sogutucu olmadan da olsa 80-95 derece degerler normal mi diye sorucam ama olamaz yani bu kadar yuksek sicakliklarin degeri. Rdr2 de 95 derece falan oldugunu gorddum ultrada 2070 lik cihazda. İsinmasi 1660 ti’ye gore problemlemli mi ekran kartini besleyemiyo mu islemci anlayamadim ben

1660ti 'lı cihazınız T5 mi T7 mi ?
Throttlestop ile mi yaptınız?
Aynen. -90mv Core ve Cache ayarında kullanıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…