RTX 2070S nasıldır?

Daha fazla  
Meslek
Doktor

Sizce bu model RTX 2070S seçimi için iyi bir kart mı? Fiyatı muadil marka ve modellere göre oldukça uygun. O nedenle insanı biraz tedirgin ediyor. Çünkü ASUS ve MSI gibi markaların bu fiyatta 2060S modelleri bile var. Sizce bu kart performans, soğutma, sessiz çalışma gibi konulardan tercih edilebilir bir model midir?

Sizce bu model RTX 2070S seçimi için iyi bir kart mı? Fiyatı muadil marka ve modellere göre oldukça uygun. O nedenle insanı biraz tedirgin ediyor. Çünkü ASUS ve MSI gibi markaların bu fiyatta 2060S modelleri bile var. Sizce bu kart performans, soğutma, sessiz çalışma gibi konulardan tercih edilebilir bir model midir?
Overclock desteği yok gözüküyor ama güzel. Gigabyte iyi markadır. Hocam ama 2060 Super 5000 TL ise göz boyayanlardır.

Az ekleyip Gigabyte Gaming OC veya Galax WTF olabilir:

WTF ile aynı PCB ve benzer soğutma:

Az ekleyip Gigabyte Gaming OC veya Galax WTF olabilir:

WTF ile aynı PCB ve benzer soğutma:
Bu modelin OC modeliyle arasında çok fazla bir fark var mı? Bir de Galax markası güvenilir bir marka mı? Hem ürün olarak hem servis vs. gibi konularda?
Kart= Çok İyi
Model=Orta
Model ortadan kasıt nedir tam olarak?

85 TL'ye +1 bir garanti ve daha iyi soğutma, kesinlikle Gaming OC alınmalı.
şöyle ki ben ürünü hepsiburada'dan almayı düşünüyorum çünkü peşin fiyatına 12 taksit imkanı var. Ama orada da OC modeli yaklaşık 600-700 lira daha pahalı. O farka değecek performans farkı var mı onu bilmiyorum ama
bu arada böyle birşey gördüm. Bahsettiğiniz OC versiyonu bu heralde. Ama fiyat niye bu kadar uygun anlayabilmiş değilim.

Yeni konular

Geri
Yukarı