RTX 2080 Ti ekran kartına geçmeli miyim?

grkn

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar hali hazırda Msi Gaming X 1080 Ti kullanıyorum. 2080 Ti mı alsam yoksa yeni nesili mi beklesem bilemedim. Yeni kartlar önümüzdeki sonbaharda mı çıkıyordu? 3080 Ti fiyatı 15 bin TL civarında olur gibi, o kadar da vermek istemem ekran kartına.

Arkadaşlar hali hazırda Msi Gaming X 1080 Ti kullanıyorum. 2080 Ti mı alsam yoksa yeni nesili mi beklesem bilemedim. Yeni kartlar önümüzdeki sonbaharda mı çıkıyordu? 3080 Ti fiyatı 15 bin TL civarında olur gibi, o kadar da vermek istemem ekran kartına.
çıkmasını bekle bence işlemcin 9900k ise

çıkmasını bekle bence işlemcin 9900k ise
Evet işlemcim 9900k, fakat RDR 2 yi akıcı oynayamıyorum, oynamak istediğim bi oyun, 2080 ti bakmamın asıl sebebi o aslında :)
Geçme amacınız nedir 1080Ti performansından memnun mu değilsiniz? Bence geçmeye gerek yok.
RDR 2 hariç memnunum aslında, fakat merak ettiğim şu, 3080 ti çok yüksek ücretli bi kart olursa almam, 15 bin tl gibi fiyata sahip olursa. Yani beklesem bile 2080 ti alacağım. Tabi ilerde fiyatları düşer de, beklemeye değer mi onu bilemiyorum.

Evet işlemcim 9900k, fakat RDR 2 yi akıcı oynayamıyorum, oynamak istediğim bi oyun, 2080 ti bakmamın asıl sebebi o aslında :)

RDR 2 hariç memnunum aslında, fakat merak ettiğim şu, 3080 ti çok yüksek ücretli bi kart olursa almam, 15 bin tl gibi fiyata sahip olursa. Yani beklesem bile 2080 ti alacağım. Tabi ilerde fiyatları düşer de, beklemeye değer mi onu bilemiyorum.
RDR 2 optimizasyon özürlü bir oyundur performansa bakarken RDR 2 ye bakmamanızı öneririm. Ayrıca biraz araştırma yaparsanız 2080 ti kullanıcıların dahi bundan şikayetçi olduğunu görürsünüz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı