RTX 2080 Ti Önerisi

CanR6

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba Arkadaşlar;

Gigabyte Aourus RTX 2080 Ti RGB Ekran Kartı almayı düşünüyorum sizce almaya değer mi sonuçta fiyatı 10K üstü. İncehesap Gaming gecesinde denk getirebilirsem uygun fiyatlı almayı düşünüyorum sizce NVIDIA 3000 serisini mi bekleyeyim 2080 Ti bana uzun vadede yeterli mi? Monitörüm 1080P 144Hz teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
3000 serisini beklemen mantıklı fakat Gigabyte Aorus RTX 2080 Ti alıp keyfine bakabilirsin.
Çünkü 3000 serisi ne zaman çıkar belli değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
İleriye dönük olarak hocam mesela 2 sene sonra çıkan oyunu yüklediğimde ultrada tıkanmasın istiyorum yani şuan itopyada msı 2080 super 6.699 tl yani baya cazip ama 2080 ti uzun vadede hani

İleriye dönük olarak hocam mesela 2 sene sonra çıkan oyunu yüklediğimde ultrada tıkanmasın istiyorum yani şuan itopyada msı 2080 super 6.699 tl yani baya cazip ama 2080 ti uzun vadede hani
Msi x trio Rtx2080ti öneririm. Sizde de benim gibi ultra grafik hastalığı sezdim biraz😄 7 ay rtx araştırdım, 3000 serisini beklesem mi beklemesem mi ikilemde kaldım. En son birgün dayanamadım msi x trio Rtx2080ti aldım. İzlediğim her benchmark, okuduğum her rtx ekran kartı yorumunda msi serisinin özellikle 4k'da neredeyse her oyunda 3-4 fps daha fazla verdiğini gördüm. Üstüne birde OC yaparsan, yıllarca ultra da oynatır merak etme. 3000 serisinin aşırı pahalı fiyatla geleceğine eminim. Başka bir açılan konuda da tartışmasını yapmıştık. Kapitalist dünyada kimse kimseye beleşten indirim, yok daha ucuz ama yeni teknoloji falan vermez. Bunlar hayal dünyası. Ocak, Şubat, Mart ayında belki 20 tane sitede Ampere 3000 serisi haberi okumuştum. Bu sene çıkacak diye beklemeye başladım. Ama alayi 'rumor' yani söylenti. 2080 serisi hala dünyada bir numara ve canavar gibi satıyor. Adamlar üstüne 3000 çıkartabilirler ki %50 daha fazla performans olma ihtimali var. 2000 serisi hala 1400 1500 dolar 2018 çıkışlı olmasına rağmen. 3000'i 2000 dolardan aşağı beklemek ütopyadır. Millet olarak herşeye olur olur demeye alışmışız. Birsey olacağı yok. Söz konusu para ise hiçbir CEO, hiçbir Şirket sahibi yada adı herneyse insanların gözyaşına bakıp '' AA oyunculara bak alamıyorlar, üzülüyorlar, hadi 3000'i 1000 dolara verelim' demez. 2020'de çıkaracaklarınıda sanmıyorum. RTX2080Tİ al, bak keyfine. (Monitör bütçen varsa değiştir, yoksa bir süre full hd takılırsın çünkü kart çok güçlü, monitör sinek gibi gelebilir.)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı