RTX 2080 Ti ve Ryzen 9 3950X İşlemci Uyumluluğu

3. Nesil Ryzenler intele göre daha hesaplı ve daha bütçe dostu. Performansları da aşağı yukarı aynı oldu. İntel almak isteyenler +1500 2000 Lira daha fazla ödediği aşikar. Örnek AMD Ryzen 3800x alan bir kişi soğutucu almadan cebinde 1000 Lira gibi bir para cebinde kalıyor. B450 bir anakart aldığını da varsayarsak 500 de ordan... İntel işlemciye göre denk olan 9700k`dan çokça düşük bütçe ile aynı performansa sahip olmak bence büyük bir lütuf. Ha benim param var İntel seviyorum diyene lafımız yok.

Objektif olmak çok zor geliyor insanlara. Bugünde iş yerimde bir güvenlik gelmiş bana iPhone"u savunuyordu ısrarla. Diyorum Huawei evet eskiden yeteri kadar iyi değildi satışları azdı ama şuan liderliğe oynuyor. IPhone satışları da azaldı diyorum. Cevabı "yok öyle bir şey olamaz en iyisi iPhone".

Son düzenleme:
Piyasayı güncel takip etmeli. Ona göre yorum yapmalı. Bu kadar kişi sana aynı şekilde bakıyorsa bir sebebi olmalı. Neyse bu olay fazla uzamasın. Benim yorumum threadripper'lar biraz fazla olur derim AMD almak yararına olur derim. Ama senin kararın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı