RTX 3050 60W nasıldır?

BaranHB

Centipat
Daha fazla  

Bu ürünü almaya niyetlendim içindeki GPU 60w ve oyun testlerine baktığım da çok da iyi değilmiş gibi geldi.Aynı GPU'nun 80w olan modellerini bulamadım,araların da çok fark olur mu ? Yahut 3050Ti olan modellere mi yönelsem ne kadar performans farkı olur 60w ile ?
13 bin TL verip AA oyunlar da 40 FPS alacak olmak biraz şüpheye düşürdü.

3050 60w FPS değerleri ;
-RDR2 : High 40
-CoDW : Low 100
-GTA 5 : Ultra 60
-CP 2077 : Ultra 35
-Horizon ZD : Medium 40

Ek olarak şunu sorayım ; Linteki ürünü aldığımı farz edersek,OC yapılsa FPS değerli ne kadar yükselebilir ?

Aynı modele sahibim, RDR2 oynadim Ultra ayarlari oynuyordum açıkçası ve akiciydi.

Fena değil. DLSS ile falan götürür bir şekilde oyunları. Yeni nesil oyunları Ultra oynatmasını bekleme sadece.
Bu DLSS nedir tam anlayamadım,bazı RTX lerde yokmuş doğru bilgi mi ?
Ultra beklentim yok ama en azından Low da 30-40 olmasa iyiydi.
Hocam bu modelde dB var ondan 75W ekran kartı.
Bu bilgiyi çok araştırdım var mı yok mu diye.Yalnız ayar yapılmadığı sürece 60w de çalışıyormuş galiba.75w olduğun da ne kadar performans farkı olur ki ?
Aynı modele sahibim, RDR2 oynadim Ultra ayarlari oynuyordum açıkçası ve akiciydi.
Hocam üründen memnun musunuz ? Muhtemelen Ram takviyesi yapmışsınızdır,oyun performansları ne durumda.Biraz yeşillendirir misiniz.

Bu DLSS nedir tam anlayamadım, bazı RTX'lerde yokmuş doğru bilgi mi?
Ultra beklentim yok ama en azından Low da 30-40 olmasa iyiydi.

Bu bilgiyi çok araştırdım var mı yok mu diye. Yalnız ayar yapılmadığı sürece 60W de çalışıyormuş galiba. 75W olduğun da ne kadar performans farkı olur ki?

5-10 FPS fark eder.

Yeni konular

Geri
Yukarı