RTX 3050 60W nasıldır?

RDR2 testlerini inceledim High 40-50 FPS veriyor. Ultra da 30'u zor geçer diye tahmin ediyorum.

80+dB 15 olan modellere bakacaktım ama bulamadım. Nereden anlayacağım 80W olduğunu çoğu yerde yazmıyor.

Bir tane Dell vardı ama telefonda olduğum için atamıyorum 95W ona bakabilirsin onun dışında bu bütçede Abra v18.1 var 95W.

Bu DLSS nedir tam anlayamadım,bazı RTX lerde yokmuş doğru bilgi mi ?
Ultra beklentim yok ama en azından Low da 30-40 olmasa iyiydi.

Bu bilgiyi çok araştırdım var mı yok mu diye.Yalnız ayar yapılmadığı sürece 60w de çalışıyormuş galiba.75w olduğun da ne kadar performans farkı olur ki ?

Hocam üründen memnun musunuz ? Muhtemelen Ram takviyesi yapmışsınızdır,oyun performansları ne durumda.Biraz yeşillendirir misiniz.
8GB ram takviyesi yaptim aynen, memnunum suana kadar ARK Survival, Rust, CSGO, RDR2, Sea Of Thieves ve PUBG oynadim ve hepsinde görüntü kalitesi o zaman tatmin oldum, kasma gibi bir durumla karşılaşmadım. Soğutma olarak genellikle 80 derecelerde.

8GB ram takviyesi yaptim aynen, memnunum suana kadar ARK Survival, Rust, CSGO, RDR2, Sea Of Thieves ve PUBG oynadim ve hepsinde görüntü kalitesi o zaman tatmin oldum, kasma gibi bir durumla karşılaşmadım. Soğutma olarak genellikle 80 derecelerde.
Anladım hocam.Bu modelde 3 tane USB 3.2 portu mu var yoksa bir tanesi 2.0 mı ?
Herhangi bir ayar yaptınız mı Armory Crate'den ? Ne kadara almıştınız ürünü ?

Bir tane Dell vardı ama telefonda olduğum için atamıyorum 95W ona bakabilirsin onun dışında bu bütçede Abra v18.1 var 95W.

Dediğim Dell ve v18.1 bunlar fiyatları artmış maalesef:

Geri
Yukarı