RTX 3050 ekran kartı için işlemci önerisi

Emrewwes

Decapat
Daha fazla  
Herkese selam. Hemen konuya geçeyim, su ankı kartım RTX 3050 ASUS Dual OC 1.5 sene garantısı var. Oncelıkle bu karta kaçtan satabilirim ve 7K param var. 3050 artı 7K ya ıslemcı ve Power suplayıma denk bır kart onerırsenız sevınırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
3050 şu an sarı sitede absürt fiyatlarda onlara bakıp koy diyeceğim aklı olan almaz. Adam 6600XT parasına koymuş.

Bende ekran kartı alacağım, sarı siteden ilanlara bakarken RTX 3050'ye 6000-6500 TL yazanlar olmuş. RTX 3050'ye 2. elde 4500 TL'den fazla para vermem ama yaşadığın şehirdeki ilanlara bakarak ve sıfır fiyatına bakarak bir para yazabilirsin.

Bende ekran kartı alacağım, sarı siteden ilanlara bakarken RTX 3050'ye 6000-6500 TL yazanlar olmuş. RTX 3050'ye 2. elde 4500 TL'den fazla para vermem ama yaşadığın şehirdeki ilanlara bakarak ve sıfır fiyatına bakarak bir para yazabilirsin.
Vallahi dostum 4.5 bile fazla 1660S gücündeki bı karta. 4.5K ya yine daha performanslı kartlar var. Millet Nvidia diye tav oluyor işte.

Vallahi dostum 4.5 bile fazla 1660S gücündeki bir karta. 4.5k ya yine daha performanslı kartlar var. Millet NVIDIA diye tav oluyor işte.

RTX 3050, 1660S gücünde bir kart değil 3050 daha üstün bir kart, 2060tan düşük sadece yanlış bilgilendirme yapmayın lütfen.

Dostum sırf DLSS ve daha yeni bir kart diye 4.5 k dedim yoksa eve alınacak kart değil.

Alabilirsin kardeşim. Şu anda yeni bir mod sayesinde RTX 3000 ve 2000 serisi kartlar sadece 4000 serisi kartlarda aktif edilebilen DLSS kare oluşturma seçeneğini kullanabiliyor. Bu sayede örnek Cyberpunk 2077 oyunundan 70 FPS alıyorsan RTX 3050 kartın varsa bu mod sayesinde DLSS kare oluştırma seçeneğini aktif edip 100 hatta 120 FPS değerlerine ulaşabiliyorsun, darboğazı da engelliyor.

RTX 3050, 1660S gücünde bir kart değil 3050 daha üstün bir kart, 2060tan düşük sadece yanlış bilgilendirme yapmayın lütfen.

Alabilirsin kardeşim. Şu anda yeni bir mod sayesinde RTX 3000 ve 2000 serisi kartlar sadece 4000 serisi kartlarda aktif edilebilen DLSS kare oluşturma seçeneğini kullanabiliyor. Bu sayede örnek Cyberpunk 2077 oyunundan 70 FPS alıyorsan RTX 3050 kartın varsa bu mod sayesinde DLSS kare oluştırma seçeneğini aktif edip 100 hatta 120 FPS değerlerine ulaşabiliyorsun, darboğazı da engelliyor.
Aynen 3050 çok daha üstün bu kart haklısın. 5 para etmez bi kart. Tek artısı güncel olması başka bı olayi yok kanki. FPS farkına bak istersen.

Ayrıca mod demişsin şuan çoğu oyunda yok ve. Kurduğun oyunlarda çalışsa bile titreme ve cokmelere sorun açıyor. Misal alan wake 2 de tr yama ile çalışmıyor. Bence sen yanlış bilgi verme. Modcunun güncelleme yapmasını bekliyorsun ona güvenip kart alicaksaniz buyrun hocam. Ayrıca sen FSR 3 u kullanarak FG açıyorsun yine DLSS gibi kaliteli değil.

Aynen 3050 çok daha üstün bu kart haklısın. 5 para etmez bir kart. Tek artısı güncel olması başka bir olayi yok kanki. FPS farkına bak istersen.

Ayrıca mod demişsin şu an çoğu oyunda yok ve. Kurduğun oyunlarda çalışsa bile titreme ve cokmelere sorun açıyor. Misal Alan Wake 2 de TR yama ile çalışmıyor. Bence sen yanlış bilgi verme. Modcunun güncelleme yapmasını bekliyorsun ona güvenip kart alacaksaniz buyurun hocam. Ayrıca sen FSR 3'u kullanarak fg açıyorsun yine DLSS gibi kaliteli değil.

Kimse bir olayı var demedi ki zaten, adamlar kartı çıkarttığında sana 4K performans sağlayacak ta demedi, F/P ürünü artı olarak DLSS var dedi GTX serisinde DLSS aktif edilemiyorsa bu kart GTX 1660S'den üstün RTX 2060tan düşük bir karttır kısaca yine benim dediğime geliyorsun. Ekonomik durumu yeterli olmayan insan alır kullanır, ben ilk çıktığında aldım kullandım şimdi 4070 var, hiçbir sorun yaşamadım ürünü kullanmadan yorum yapmak ta ayrı bir yanılgı zaten.

Kimse bir olayı var demedi ki zaten, adamlar kartı çıkarttığında sana 4K performans sağlayacak ta demedi, F/P ürünü artı olarak DLSS var dedi GTX serisinde DLSS aktif edilemiyorsa bu kart GTX 1660S'den üstün RTX 2060tan düşük bir karttır kısaca yine benim dediğime geliyorsun. Ekonomik durumu yeterli olmayan insan alır kullanır, ben ilk çıktığında aldım kullandım şimdi 4070 var, hiçbir sorun yaşamadım ürünü kullanmadan yorum yapmak ta ayrı bir yanılgı zaten.
Ürünü kullanıp kullanmadığımı hiç söylemedim ki nerden biliyorsun :D yargısız infaz apayrı bi yanılgı zaten.

Geri
Yukarı