RTX 3050 ekran kartı önerisi

100 TL fark ile XFX16 GB var hangisini almak mantıklı olur.

AMD son zamanlarda bu rekabetçi oyunlar ve e-spor için de atılımlarda bulunuyor. İşlemcin de AMD iken komple bir ekosistemin ekmeğini yersin. @Uchiha Shisui sana tüm detaylarını söyledi zaten. 3050 ile 6600 arasında çok ciddi bir kas gücü farkı olmasa tercih edilebilirdi de şimdi gidip arada "bir ultra ayarlarda 60 FPS RDR2 oynayayım, Cyberpunk oynayayım" desen sana bunu 6600 verebilir.

8 GB ile 16 GB arasında fark yok mudur ya da soğutma açısından çünkü XFX zamanında çok kötülediler bana 16 almak daha mantıklı olmaz mı?

Bu kart tek 8 GB. Sen yanlış yere bakıyor olabilirsin, en uygun da burada.

AMD son zamanlarda bu rekabetçi oyunlar ve e-spor için de atılımlarda bulunuyor. İşlemcin de AMD iken komple bir ekosistemin ekmeğini yersin. @Uchiha Shisui sana tüm detaylarını söyledi zaten. 3050 ile 6600 arasında çok ciddi bir kas gücü farkı olmasa tercih edilebilirdi de şimdi gidip arada "bir Ultra ayarlarda 60 FPS RDR2 oynayayım, Cyberpunk oynayayım" desen sana bunu 6600 verebilir.

Beni doğru yönlendirdiğiniz için teşekkür ederim o kartı alacağım fakat bir sorunumuz var 550 watt +80 XPG Pylon güç kaynağı yeterli olacağını sanmıyorum olur mu olmazsa uygun fiyat performans güç kaynağı önerisi yapar mısınız?

Beni doğru yönlendirdiğiniz için teşekkür ederim o kartı alacağım fakat bir sorunumuz var 550 watt +80 XPG Pylon güç kaynağı yeterli olacağını sanmıyorum olur mu olmazsa uygun fiyat performans güç kaynağı önerisi yapar mısınız?
Hayır hayır. Her türlü yeter. Düşük tüketime sahip bir kart bu.

AMD son zamanlarda bu rekabetçi oyunlar ve e-spor için de atılımlarda bulunuyor. İşlemcin de AMD iken komple bir ekosistemin ekmeğini yersin. @Uchiha Shisui sana tüm detaylarını söyledi zaten. 3050 ile 6600 arasında çok ciddi bir kas gücü farkı olmasa tercih edilebilirdi de şimdi gidip arada "bir ultra ayarlarda 60 FPS RDR2 oynayayım, Cyberpunk oynayayım" desen sana bunu 6600 verebilir.

Bu karta hayranım ya.

6600 alt tarafı 100-120w civarı güç tüketiyor fazla fazla yeter.

Yeni konular

Geri
Yukarı