Çözüldü RTX 3050 Laptop "Bu GPU'ya bağlı ekran yok" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

turkwr

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. NVIDIA RTX 3050 laptop GPU'ya sahibim. Bugün ekran kartını güncelledim ve resimdeki gibi hata almaya başladım. Şu anki sürüm 30.0.15.1295 sanırım bu yüzden Minecraft bile oynarken 40 FPS alıyorum. Ekranı nasıl GPU'ya bağlayabilirim?

1654441375317.png

Çözüm
Arkadaşlar sorunum çözüldü. Nasıl yaptığımı anlatıyorum. NVIDIA'nın kendi sitesinden driveri indirip GeForce Experience'yi kurdum. Ordanda sürücüyü indirdim. Sonrada eski sürümü indirdim. Şuan Minecraft'ta 500 FPS'i gördüm. Yardım eden herkese teşekkür ederim.
Arkadaşlar sorunum çözüldü. Nasıl yaptığımı anlatıyorum. NVIDIA'nın kendi sitesinden driveri indirip GeForce Experience'ı kurdum. Oradanda sürücüyü indirdim. Sonra da eski sürümü indirdim. Şu an Minecraft'ta 500 FPS'i gördüm. Yardım eden herkese teşekkür ederim.

Hocam şu an bende az FPS alıyorum yeni aldım PC mi biraz daha açıklayıcı yazar mısınız rica etsem beceremedim.

Hocam nasıl hallettin aynı sorun bende de mevcut?
Çözdün mü?

Son düzenleme:
Hocam şu an bende az FPS alıyorum yeni aldım PC mi biraz daha açıklayıcı yazar mısınız rica etsem beceremedim.

Çözdün mü?
Yaptıklarımı yaptığın halde sorunun çözülmüş olacaktır. Eğer olmuyorsa "Grafik Ayarları" üzerinden oyununu o listeye eklemen gerekir. (Windows > Arama > Grafik Ayarları)

1702713566845.png

Yeni konular

Geri
Yukarı