Çözüldü RTX 3050 Laptop "Bu GPU'ya bağlı ekran yok" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

turkwr

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. NVIDIA RTX 3050 laptop GPU'ya sahibim. Bugün ekran kartını güncelledim ve resimdeki gibi hata almaya başladım. Şu anki sürüm 30.0.15.1295 sanırım bu yüzden Minecraft bile oynarken 40 FPS alıyorum. Ekranı nasıl GPU'ya bağlayabilirim?

1654441375317.png

Çözüm
Arkadaşlar sorunum çözüldü. Nasıl yaptığımı anlatıyorum. NVIDIA'nın kendi sitesinden driveri indirip GeForce Experience'yi kurdum. Ordanda sürücüyü indirdim. Sonrada eski sürümü indirdim. Şuan Minecraft'ta 500 FPS'i gördüm. Yardım eden herkese teşekkür ederim.
Tam olarak nasıl yapacağım ilk defa yapıyorum.
AnyDesk üzerinden yardım edebilir misiniz?

Cihazın tam modeli nedir?
AnyDesk şifresi için burada mesajlaşma yok.
MSI'dan uygun sürücüyü kur ve otomatik güncellemeyi kapatmak için videodan yardım al.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar sorunum çözüldü. Nasıl yaptığımı anlatıyorum. NVIDIA'nın kendi sitesinden driveri indirip GeForce Experience'yi kurdum. Ordanda sürücüyü indirdim. Sonrada eski sürümü indirdim. Şuan Minecraft'ta 500 FPS'i gördüm. Yardım eden herkese teşekkür ederim.

Çözüm
Bazı cihazlarda doğru ama bazılarında özellikle marka sürücüyü özelleştirmiş ise sorun olabiliyor.
En sağlıklısı markadan güncellemeyi takip etmek.

Hayır GeForce Experience üzerinden indirmek. Ekran kartının sahibi NVIDIA sonuç olarak marka daha iyi bilemez.
Arkadaşlar sorunum çözüldü. Nasıl yaptığımı anlatıyorum. NVIDIA'nın kendi sitesinden driveri indirip GeForce Experience'yi kurdum. Oradanda sürücüyü indirdim. Sonrada eski sürümü indirdim. Şu an Minecraft'ta 500 FPS'i gördüm. Yardım eden herkese teşekkür ederim.

Çok sevindim hocam keyifli oynamalar size.

Hayır GeForce Experience üzerinden indirmek. Ekran kartının sahibi NVIDIA sonuç olarak marka daha iyi bilemez.

Konu çözülmüş ama yine de bilgi vereyim.
Chip in üreticisi NVIDIA kartın üreticisi markadır.
Özellikle ASUS kartlarda NVIDIA'nın ve AMD'nin sürücüleri sorun çıkarabiliyor.
Bu durum her markada olabilir.
Aynı sürüm driverlerin NVIDIA'dan ve ASUS MSI gibi sitelerden kontrol edin MB farkı olabiliyor.
Bu ek özellik ve özelleştirmenin farkıdır.

Merhaba. NVIDIA RTX 3050 laptop GPU'ya sahibim. Bugün ekran kartını güncelledim ve resimdeki gibi hata almaya başladım. Şu anki sürüm 30.0.15.1295 sanırım bu yüzden Minecraft bile oynarken 40 FPS alıyorum. Ekranı nasıl GPU'ya bağlayabilirim?

Eki Görüntüle 1410240
Hocam nasıl hallettin aynı sorun bende de mevcut?

Yeni konular

Geri
Yukarı