RTX 3050 laptop kaç yıl idare eder?

O önerdiğiniz laptop Abra kasalı Tulpar ve forumdan kimse önermez. Sıkıntı çıkartan bir laptop.

Kasası Abra kasalı diye önermemek çok saçma sadece kasa kalitesi olarak bakıyorsanız gidip MSI'a verirsiniz 12, 000TL alırsınz 1650'li laptopunuzu alüminnyum da olsa plastik de olsa masadan düşerse eğer ille sıkıntı çıkarır sadece kasa kaitesi olarak bakan kitleye hayran kalıyorum bu bütçede bu özellikte olan (kasası alüminyum olan bir ) model gösterir misiniz?

Kasası Abra kasalı diye önermemek çok saçma sadece kasa kalitesi olarak bakıyorsanız gidip MSI'a verirsiniz 12, 000TL alırsınz 1650'li laptopunuzu alüminnyum da olsa plastik de olsa masadan düşerse eğer ille sıkıntı çıkarır sadece kasa kaitesi olarak bakan kitleye hayran kalıyorum bu bütçede bu özellikte olan (kasası alüminyum olan bir ) model gösterir misiniz?
Benim demeye çalıştığım şey o kasaların aşırı sıkıntılı olması. Sıkıntısı olmasa zaten önerilecek ilk model.

Benim demeye çalıştığım şey o kasaların aşırı sıkıntılı olması. Sıkıntısı olmasa zaten önerilecek ilk model.

Hocam sıkıntıdan kastınız ne tam olarak kasa kalitesi gerçekten bu model bir laptopa göre aşırı kötü diyebilirim ama bu fiyat aralığına da bundan iyisini bulamıyorum ısınma konusunda da MSI da alsan Monster'de alsan Acer'de ASUS'da hepsi ısınıyor bu zamana kadar iş yerimizde 8 tane aktif kullanılan laptop var hepsi yazın özellikle ısınıyor kışın hiçbirinde sorun yaşamadık ama soğutucu da yazın gayet yeterli oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı