RTX 3050 Ti 2K için yeterli mi?

Attığım model L5 Pro kadar iyi kasa, işlemci(sadece 1 tık geride), klavye ve soğutmaya sahip olmasa da daha performanslı olur bence bakabilirsiniz

İmkansız, Nitro'nun kasası ancak Ideapad Gaming 3 ile yarışabilir. Legion 5 Pro triton 300 rakibi.
Merhaba.

İş için PC alacağım, ekran kartı 4 GB ve üstü olduktan sonra hiç önemli değil. Oyun amacım yok.

3050 Ti ekran kartı Legion 5 Pro'daki 2K yüksek çözünürlüklü ekran için uygun mudur? Kullanırken takılma /daralma artık teknik tabiri neyse yaşanır mı?

Teşekkürler.

Link verir misiniz?

Son düzenleme:
Ekranın çözünürlüğü sorun yaratmaz alabilirsiniz, fiyat bilgisi verirseniz belki daha iyi modeller önerebiliriz ayrıca ben bu modelin 3060 versiyonunu kullanıyorum eğer bir sorunuz varsa çoğunu cevaplayabilirim

Hocam bende monster abra v19.3 serisi laptop var Öncelikle donanımlarım; ıntel® Alder Lake core™ i7-12700H / RTX 3050 Ti / 16 GB RAM. 2k monitör bakıyorum. COD Warzone-Valorant-Ageof Empires 4-CS GO gibi oyunları oynuyorum oyun skalam bu şekilde. 2K monitörde az biraz düşük fps almaya rağzıyım sizce bunları kaldırır mı ekran kartım. Çok mu zorlanır

Yeni konular

Geri
Yukarı