RTX 3060 130W ekran kartlı laptop önerisi

Bu laptop nasıldır? 115W RTX 3060 varmış, işlemci olarak Ryzen 7 5800H varmış. Legion'la ilgili bahsettikleri RAM problemi beni biraz soğuttu, sonradan RAM değiştirmek istemiyorum.

Soğutması falanda iyi bir modeldir alabilirsiniz.

Bu laptop nasıldır? 115W RTX 3060 varmış, işlemci olarak Ryzen 7 5800H varmış. Legion'la ilgili bahsettikleri RAM problemi beni biraz soğuttu, sonradan RAM değiştirmek istemiyorum.
Ekranı 120hz olmasa listemdeki laptoplardandı. Bu işlemci ve ekran kartına ayıp bu Hz.

Chipsetle bir alakasi yok Intel %100 yekpare yapisiyla RAM yavasligindan AMD kadar etkilenmiyor. AMD kadar etkilenmiyor derken neredeyse hiç etkilenmiyor.

Yani Legion 5 2021 modelinin Intel olanları RAM değiştirmeden aynı performans ile kullanılır doğru mu hocam? Öyleyse alınır bence cihaz ama Hepsiburada satışa çıkarırsa daha ucuz olacağını düşünüyorum yine de bekleyeceğim. Teşekkürler bilgi için.

Yani Legion 5 2021 modelinin Intel olanları RAM değiştirmeden aynı performans ile kullanılır doğru mu hocam? Öyleyse alınır bence cihaz ama Hepsiburada satışa çıkarırsa daha ucuz olacağını düşünüyorum yine de bekleyeceğim. Teşekkürler bilgi için.
Evet, aynen oyle. RAM sikintisi sadece AMD modellerinde.

Yeni konular

Geri
Yukarı