RTX 3060 + 5800X sistem alınır mı?

Jordan Barrett

Centipat
Daha fazla  

Hocam sizce bu PC nasıl olur fazla oyun oynayan biri değilim. Fakat Garry's Mod RP ve günümüzde çıkan tüm oyunları 1080P'ya da 1440p de yüksek ayarlarda ya da Ultra ayarlarda 80-90 FPS alır mı?

Bu bütçeye rezalet bir sistem diyebiliriz. Yaklaşık 16-18 bin TL'yi çöpe atıyorsunuz anlamına geliyor.

Nasıl hocam nasıl bir şey önerebilirsiniz?

Bu bütçeye rezalet bir sistem diyebiliriz. Yaklaşık 16-18 bin TL'yi çöpe atıyorsunuz anlamına geliyor.

Hocam bence hiç öyle değil. Yapabildiğim RTX sistemleri arasında en uygunu buydu ki zaten 20 k ya imkansız böyle bir PC toplamak.

Hocam aynı fiyata kesinlikle çok daha iyileri bulunur, kendiniz sistem toplarsanız fiyat şişer şahsi tavsiyem hazır bir sistem üzerinde özelleştirmeye gitmeniz.

Hocam genellikle beyaz ağırlıklı istiyorum ve parçalarında en kaliteli olmasına özen gösterdim. Ve en iyi yapabildiğim bu zaten genellikle FPS oyunları oynuyorum.

Nasıl hocam nasıl bir şey önerebilirsiniz?

Hocam bence hiç öyle değil. Yapabildiğim RTX sistemleri arasında en uygunu buydu ki zaten 20 k ya imkansız böyle bir PC toplamak.
Önerebiliriz tabii. Öncelikle önemli olan, tek tek parçaları farklı yerlerden sipariş etmek sorun olur mu ? Kargo'yu sorun etmeyin artık en geç kargo 3 günde elinize ulaşıyor günümüz şartlarında (absürt durumlar haricinde). Ki bence tek tek alın, toplamayı bilmiyorsanız videolar mevcut. Ha en olmadı, tanıdık vasıtasıyla güvenilir bir bilgisayarcı bulur gidersiniz orada taktırırsınız cüzzi bir miktara. Tandkta yoksa kendinizde başında durarak bir bilgisayarcıda taktırırsınız, günümüzde artık bunlar internetin yaygılaşmasıyla kolaylaşmış işler.

Önerebiliriz tabii. Öncelikle önemli olan, tek tek parçaları farklı yerlerden sipariş etmek sorun olur mu ? Kargo'yu sorun etmeyin artık en geç kargo 3 günde elinize ulaşıyor günümüz şartlarında (absürt durumlar haricinde). Ki bence tek tek alın, toplamayı bilmiyorsanız videolar mevcut. Ha en olmadı, tanıdık vasıtasıyla güvenilir bir bilgisayarcı bulur gidersiniz orada taktırırsınız cüzzi bir miktara. Tandkta yoksa kendinizde başında durarak bir bilgisayarcıda taktırırsınız, günümüzde artık bunlar internetin yaygılaşmasıyla kolaylaşmış işler.
@Emma Stone @messinicocugu arkadaşa güzel bir sistem yazabilir miyiz ?

Önerebiliriz tabii. Öncelikle önemli olan, tek tek parçaları farklı yerlerden sipariş etmek sorun olur mu? Kargo'yu sorun etmeyin artık en geç kargo 3 günde elinize ulaşıyor günümüz şartlarında (absürt durumlar haricinde). Ki bence tek tek alın, toplamayı bilmiyorsanız videolar mevcut. Ha en olmadı, tanıdık vasıtasıyla güvenilir bir bilgisayarcı bulur gidersiniz orada taktırırsınız cüzzi bir miktara. Tandkta yoksa kendinizde başında durarak bir bilgisayarcıda taktırırsınız, günümüzde artık bunlar internetin yaygılaşmasıyla kolaylaşmış işler.

@Emma Stone @messinicocugu arkadaşa güzel bir sistem yazabilir miyiz?

Hocam biliyorum. Fakat yakınımda hiçbir bilgisayarcı yok. Kendimde toplayıp bir parçağı falan bükerim bir şey olur para çöpe gider. Bu yüzden Sinerji'den toplama alıyorum ve bütün her şeyin en kalitelisini seçtim.

Fiyatlar birbirinden kötü de MSI grugnir 110r kasanın 2300 TL olduğunu görünce koptum. O fiyata Lian Li LANCOOL II mesh var affedersin grugnir nedir?

Bilmiyorum hocam öylesine seçtim o kasayı kasa harici değerlendirebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı