RTX 3060 CS:GO'da düşük FPS veriyor

NVIDIA Denetim Masası'ndan maksimum performansa çektiniz mi ?
Şimdi güç yönetimini maksimum performansı tercih et'e çektim ve görüntü ayarlarından kalite kısmında performansa çektim ama değişen bir şey olmadı.
Ekran kartı kullanımı nasıl oyunda baktınız mı
40-45 civarı genel olraak arada anlık 78 gördüğü de oluyor. Sıcaklık 50 dolayları 49-51 arası hep. Voltaj 0.9-1.1 arasında.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videodaki ayarları yapıp deneyin büyük ihtimal çözülür

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videodaki ayarları yapıp deneyin büyük ihtimal çözülür
Teşekkür ederim hemen deniyorum.
Ekran kartı sıcaklıkları ve değerlerini oyundayken atar mısınız?
Alt+R kombinasyonuyla performans yer paylaşımını açtım fakat ss aldığımda gözükmüyor.

Şimdi güç yönetimini maksimum performansı tercih et'e çektim ve görüntü ayarlarından kalite kısmında performansa çektim ama değişen bir şey olmadı.

40-45 civarı genel olraak arada anlık 78 gördüğü de oluyor. Sıcaklık 50 dolayları 49-51 arası hep. Voltaj 0.9-1.1 arasında.
Ekran kartınız olması gerekenden çok daha az kullanılıyor.

Ekran kartınız olması gerekenden çok daha az kullanılıyor.

Monster'ın kendi videosundakileri uyguladım, attığınız videolardakileri uyguladım, sürücülerimde güncel ama ne yaptıysam fayda etmedi halen. Bu arada MSI Afterburner yükledim değerleri okumak için ama CS'de çalışmıyor GTA IV'te çalışıyor 😕

Aynı sorun benim masaüstü bilgisayarımda da mevcut. Csgo’da test videolarındakinden çok daha aşağısını alıyorum, ama pubg cyberpunk gibi yüksek grafikli oyunlarda olması gereken değere yakın değerleri alıyorum. Düşük oyunlarda bu şekilde düşük FPS sorunu var.

Yeni konular

Geri
Yukarı