RTX 3060 GTA 5'te 40 FPS veriyor

Brotal

Femtopat
Makaleler
1
Daha fazla  
16 GB RAM, i5 11400 işlemcili, RTX3060 bilgisayarda Ultra ayarlarda 40-45 FPS normal mi? Ayrıca 1 saatlik oyun süresinin sonunda CPU'da 92 GPU'da 86 derece sıcaklık görülüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
16 GB RAM, i5 11400 işlemcili, RTX3060 bilgisayarda Ultra ayarlarda 40-45 FPS normal mi? Ayrıca 1 saatlik oyun süresinin sonunda CPU'da 92 GPU'da 86 derece sıcaklık görülüyor.
İşlemcide stok soğutucu varsa bulunduğunuz oda sıcaklığına ve kasanızın soğutmasına göre o dereceleri görmesi normal. Kule tipi hava soğutma almayı düşünebilirsiniz.

Oyun ayarlarınızı atmadan 40 FPS normal mi değil mi söyleyemeyiz. Lütfen ayarların ekran görüntülerini paylaşın.

Bende de 1660super var. Ultra ayarlarda 40 fps görüyorum. Bence yazılımsal bir problem var. Araştırdım fakat bulamadım. Epic Games'ten oynuyorum. 1050 ekran kartı olan arkadaşım dalga geçmişti hatta çok yavaş diye.

İşlemcide stok soğutucu varsa bulunduğunuz oda sıcaklığına ve kasanızın soğutmasına göre o dereceleri görmesi normal. Kule tipi hava soğutma almayı düşünebilirsiniz.

Oyun ayarlarınızı atmadan 40 FPS normal mi değil mi söyleyemeyiz. Lütfen ayarların ekran görüntülerini paylaşın.

Hocam laptop kullanıyor büyük ihtimalle ve değerler normal çünkü laptoplar mobil ekran kartı kullanıyor birçok tanıdığımdada güçlü laptoplar var FPS'ler aynı şekilde.

Hocam laptop kullanıyor büyük ihtimalle ve değerler normal çünkü laptoplar mobil ekran kartı kullanıyor birçok tanıdığımdada güçlü laptoplar var FPS'ler aynı şekilde.
Acer Nitro 5 AN517-54 kullanıyormuş son etkinliklerden buldum.
Ayarlarını atsın en azından yüksek FPS'lere çıkartalım. Belki MSAA ayarını 8X'de kullanıyordur. Sırf bu ayarı kapatsa bolca FPS kazanacak.

Hocam her ne kadar laptoptaki 3060 mobil olsa da eğer 140 watt ise desktop modelinden sadece 10-20FPS az veriyor oyunlarda. Ayrıca arkadaş direk CPU ve GPU'nun aşırı ısınmasından dolayı tüm güçte çalıştıramıyor ikisini de.
Edit 5600h ve 3060M(90) watt kullanıyorum Ultra ayarlarda 80-90 FPS alıyorum GTA 5'te.

Geri
Yukarı