RTX 3060 ile mining yapma

djosidj

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 4 adet 3060 MSI Gaming Trio kartım yarın gelecek.
Windows üzerinden kazım yapacağım riser ile.
Herhangi bir sorun yaşar mıyım 470 versiyonu ile kuracağım rigi.
Tecrübeli arkadaşlar yazarsa sevinirim

Son düzenleyen: Moderatör:
470.05 sürücüsünü edindiysen yapabilirsin. 47-48 MH/S kazıyor diye biliyorum mining kilidi yokken.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

470.05 sürücüsünü edindiysen yapabilirsin. 47-48 MH/S kazıyor diye biliyorum mining kilidi yokken.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
O sürücüyü kaldırlar diye biliyorum, internette gezen çoğu 470.05 sürücüsü büyük ihtimal virüslü bence çok zorlamamak lazım.

O sürücüyü kaldırlar diye biliyorum, internette gezen çoğu 470.05 sürücüsü büyük ihtimal virüslü bence çok zorlamamak lazım.
NVIDIA resmi olarak kaldırdı da o 470.05 driver dosyası elinde bulunanlar paylaşıyor, kuran kişiler sorunsuz kullanıyor. İndireceği linklere dikkat etmesi gerek resmi sitesinde olmadığı için.

Bu site güvenli her türlü driver var buradan bulursan buradan indir.

Arkada bir şey açık olmaması daha iyi, onun dışında bir şey yapmanıza gerek yok.

Arkadaşlar 4 adet 3060 MSI Gaming Trio kartım yarın gelecek.
Windows üzerinden kazım yapacağım riser ile.
Herhangi bir sorun yaşar mıyım 470 versiyonu ile kuracağım rigi.
Tecrübeli arkadaşlar yazarsa sevinirim
470.05 ile mining bende yapıyorum herhangi sorun yaşamadım

3060'ları riser ile bağladığınızda 25 MHS alacaksınız. Üzerinden baya bi zaman geçmiş konunun ama araştırmadan böyle işlere girmek biraz talihsiz olmuş.

Geri
Yukarı