RTX 3060 laptop düşük FPS veriyor

teawsay

Decapat
Daha fazla  
RTX 3060 bir laptopum var GTA 5 gibi oyunlarda 80 FPS alıyorum Ultra her şey izlediğim videodaki adamlarla aynı FPS'yi alıyorum ama Fortnite'de düşük ayarlarda en fazla 200 FPS görüyorum performans modda 300 240 FPS falan almam lazım izlediğim videolarda adamlar 400-200 FPS arası alıyor neden böyle oluyor ve çözümü nedir?

Not: Arkadaşımda RTX 3070 ASUS bir laptop var Fortnite'de 130 FPS alıyor bazen 90 FPS'ye düşüyor en düşük ayarlar. Sıcaklıklar 70 80 derece arası.

Excalibur'larla ilgili bilgim yok maalesef, ancak MUX Switch olduğu konusunda emin değilim sizin bilgisayarınızda. İnternette hiçbir veri bulamadım bununla ilgili.

Optimusu kapatmak zararlı mı diye bir konu açmıştı arkadaş orada şey diyor: "Her oyun oynicağımda BIOS'tan optimusu kapatmak zor oluyor bunun bir yazılımı var mı?" diyordu yani kapatılabiliyor.

Optimusu kapatmak zararlı mı diye bir konu açmıştı arkadaş orada şey diyor: "her oyun oynicağımda BIOS'tan optimusu kapatmak zor oluyor bunun bir yazılımı var mı?" diyordu yani kapatılabiliyor.

@rapzeR nasıl kapattığınız konusunda yardımcı olur musunuz?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı