RTX 3060 laptopta FPS düşüşü

Baran Gölge

Hectopat
Daha fazla  
Selam dostlar, Hunt Showdown oynarken takılmalar oluyor, sanki lag giriyormuş gibi ve bu feci bir FPS düşüşüne sebep oluyor. 120 FPS'lerde oynarken 58'lere kadar düşüyor.
  • RTX 3060.
  • i7 10870h.
  • 16 GB RAM.
  • 500GB SSD.
(Omen15 laptop)
Sıcaklık değerleri oyun içinde 80'nin altında oluyor CPU ve GPU sıcaklıkları birbirini takip ediyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yaşadığım olaydan kısa bir kesit. Bu olay nadiren olmuyor sürekli oluyor ve bu yüzden FPS'im çok etkileniyor. Ayarlarımin hepsi düşükte.

Hayır ethernet kablosu ile bağlanıyorum. Ayrıca hiçbir oyunda ping sıkıntısı çekmiyorum sadace Hunt ta sıkıntı oluyor.
Sorunun neyden kaynaklandığını ben de anlayamadım ancak bence bağlantıyla ilgili bir problem var, performans sorunu yaşadığınızı sanmıyorum. Crytek ile iletişim kurmayı deneyebilirsiniz belki.

Selam dostlar, Hunt Showdown oynarken takılmalar oluyor, sanki lag giriyormuş gibi ve bu feci bir FPS düşüşüne sebep oluyor. 120 FPS'lerde oynarken 58'lere kadar düşüyor.
  • RTX 3060.
  • i7 10870h.
  • 16 GB RAM.
  • 500GB SSD.
(Omen15 laptop)
Sıcaklık değerleri oyun içinde 80'nin altında oluyor CPU ve GPU sıcaklıkları birbirini takip ediyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yaşadığım olaydan kısa bir kesit. Bu olay nadiren olmuyor sürekli oluyor ve bu yüzden FPS'im çok etkileniyor. Ayarlarımin hepsi düşükte.
Laptoplarda kroniktir FPS düşüklüğü...

Yeni konular

Geri
Yukarı