RTX 3060 Lenovo Legion modeli satışta

MUX açık mıydı acaba?
Evet. Hibrit mod kapanınca MUX açık oluyor çünkü kapattığımda görev yöneticisinde Radeon Graphics kısmı kayboluyor.

Hocam ürünün fotoğraflarını atar mısınız? Kimi fotoğraflarda arka kapak yeşilimsi çıkıyor, kimilerinde siyah, kimilerinde mavi çıkıyor. Bu ürünün rengini merak ettim de :)
1631130211112.png

Evet şu an siyah çıktı arkadaşın mavi çıkmış garip bir rengi var ama hoş şahsen bu yanını çok seviyorum bu cihazın güçlü ama bir o kadarda diğer oyun bilgisayarları gibi renkli değil iş bilgisayarı olarak da duruyor.

Evet. Hibrit mod kapanınca MUX açık oluyor çünkü kapattığımda görev yöneticisinde Radeon Graphics kısmı kayboluyor.

Eki Görüntüle 1161372
Evet şu an siyah çıktı arkadaşın mavi çıkmış garip bir rengi var ama hoş şahsen bu yanını çok seviyorum bu cihazın güçlü ama bir o kadarda diğer oyun bilgisayarları gibi renkli değil iş bilgisayarı olarak da duruyor.
Hocam menteşe kısmındaki uzun yerde jelatin varsa sökün menteşeye zarar vermesin.

Dosya Ekleri

• 1631130211112.png
    1631130211112.png
    1,9 MB · Görüntüleme: 61
Ben olsam çok sıkıntı yapmam Lenovo tarafında, size fatura oluşturuluyor ve o fatura ile Lenovo'a garanti güncelleştireceksiniz. Lenovo garanti olduğunu görünce cihazın yapmak zorundalar ve ben teknik servis müdürleri ile konuştum. Onlar da garantiyi sorguluyor ve gün, ay gözükünce sizden fatura istemeden servise yolluyorsunuz. Sorun olursa Lenovo, Sikayetvar sitesiyle ilgileniyor, servisi şikayet ederek sorunu çözebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı